سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آنجلینا جولی با رونمایی از عشق جدید زندگی‌اش جنجالی شد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 28 مارس 2023 اشتراک:
عشق جدید آنجلینا جولی اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از عشق جدید آنجلینا جولی را برای شما قرار می دهیم که به تازگی لو رفته است. آنجلینا جولی با دیوید مایر دو روچیلد میلیاردر معروف دیده شده است

آنجلینا جولی بازیگر معروف هالیوودی است که سالها پیش از برد پیت همسر معروفش جدا شد. این زوج معروف و دوست داشتنی هالیوود چندین بچه به سرپرستی گرفتند و خودشان نیز فرزندانی داشتند. خانم بازیگر بیشتر زمانش را صرف کارهای انسان دوستانه می کند و بعد از طلاق فرزندانش را نزد خود نگه داشت. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از عشق جدید آنجلینا جولی را برای شما قرار دهیم که به تازگی رونمایی شده است

عکس عشق جدید آنجلینا جولی

هالیوود ریپورتر خبر داد که رابطه عاشقانه‌ای بین دیوید مایر دو روچیلد، کوچکترین فرزند یکی از ثروتمندترین خانواده‌های جهان و آنجلینا جولی به وجود آمده است.
آنجلینا جولی هنرپیشه مشهور با برد پیت که در سال ۲۰۰۵ در یک فیلم سینمایی با او آشنا شد، رابطه بسیار خوبی داشت. جولی که در سال ۲۰۱۶ به رابطه خود پایان داد.

عشق جدید آنجلینا جولیرابطه جدید خانم بازیگر

رونمایی از عشق جدید آنجلینا جولی

اما اخیرا آنجلینا جولی با اتفاقی جدید بر سر زبان‌ها افتاد.
جولی با میلیاردر مشهور دیوید مایر دو روچیلد به صرف شام دیدار کرد. پس از صرف غذا آن‌ها با خبرنگاران رو در رو شده و اولین تصاویرشان توسط رسانه‌ها ثبت شد!

عشق جدید آنجلینا جولینامزد آنجلینا جولی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس