جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

ازدواج سلبریتی های معروف بعد از ۵۰ سالگی از جورج کلونی تا جنیفر لوپز

تاریخ نشر :یکشنبه 18 دسامبر 2022 اشتراک:
آلبرت، پرنس موناکو و شارلین ویتستاک اخبار گوناگون
عشق بزرگترین موهبت انسان است. انسان می تواند در تمام عمر عاشق باشد. ازدواج و ابراز عشق سن و سال نمی شناسد. هالیوودی ها بزرگترین جامعه هنری در دنیا هستند که ارتباط و ازدواج های میان انها همواره مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

امید به زندگی با عشق چندین برابر می شود. ازدواج های عاشقانه دوام بیشتری دارند برخلاف باور عموم عشق و ازدواج تاریخ و سن ندارند و هر کس می تواند در هر سنی عاشق شود و با کسی که دوستش دارد روزهای باقی مانده عمرش را بگذراند. ازدواج بعد از ۵۰ سالگی سلبریتی های معروف را در پرشین وی ببینید.

ازدواج بعد از ۵۰ سالگی

بعضی آدم ها بعد از رد کردن ۳۰ سالگی احساس می کنند زندگی شان به پایان رسیده است. انگار که زندگی تاریخ انقضا دارد و بعد از سن مشخصی دیگر نمی توان عشقی در زندگی داشت یا خوش گذراند. اما بعضی هم هستند که تصمیم می گیرند هر سنی که داشته باشند، در برابر این باورها تسلیم نشوند و امید خود را از دست ندهند.

سلبریتی های هالیوودی که بعد از ۵۰ سالگی ازدواج کردند

این آدم ها قصه ی زندگی شان را از نو می نویسند و پایان خوشی برایش می سازند. در میان آن ها چهره های مشهوری هم وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

 ریچارد گی‌یر و آلخاندرا سیلوا

این زوج در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند و در سال ۲۰۱۸ باهم ازدواج کردند. آقای بازیگر در آن زمان ۶۸ ساله و همسرش ۳۵ ساله بود.

 ریچارد گی‌یر و آلخاندرا سیلوا ریچارد گی‌یر و آلخاندرا سیلوا

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارت یکی از بادوام ترین عشق های هالیوود را داشته اند. رابطه عاشقانه ی آن ها در سال ۲۰۰۲ آغاز شد و این زوج در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. فورد آن زمان ۶۷ ساله بود و این سومین ازدواج وی محسوب می شود.

هریسون فورد و کالیستا فلاکهارتهریسون فورد و کالیستا فلاکهارت

پل مک کارتنی و نانسی شول

پل مک کارتنی، خواننده ی انگلیسی و عضو گروه موسیقی مشهور بیتلز، در سال ۲۰۰۷ با نانسی شول آشنا شد و آن ها پس از چند سال رابطه عاشقانه در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر ازدواج کردند. مک کارتنی وقتی با شول آشنا شد، هنوز درگیر کارهای قانونی جدایی اش از همسر سابق خود، مدلی به نام هدر میلز بود. این موضوع اما مانع دل باختن او به همسر بعدی اش نشد. مک کارتنی هنگام ازدواج با شول ۶۹ سال داشت.

پل مک کارتنی و نانسی شولپل مک کارتنی و نانسی شول

خولیو ایگلسیاس و میراندا راینزبرخر

خولیو ایگلسیاس، موزیسین اسپانیایی پس از جدایی از همسر اولش، ایزابل پریسلر که پسر مشهورش انریکه ایگلسیاس را از او دارد، به لطف میراندا راینزبرخر توانست یک بار دیگر طعم عشق را بچشد. این زوج بیشتر از ۲۰ سال با یکدیگر زندگی کردند و صاحب ۵ فرزند هم شدند اما بالاخره در سال ۲۰۱۰ بود که در مراسمی خصوصی رسماً با یکدیگر ازدواج کردند. آقای موزیسین هنگام ازدواج ۶۷ سال داشت.

خولیو ایگلسیاس و میراندا راینزبرخرخولیو ایگلسیاس و میراندا راینزبرخر

جورج کلونی و امل علم الدین

یکی از مشهورترین مردان مجرد هالیوود بالاخره در سال ۲۰۱۳ پس از آشنایی با امل علم الدین، وکیل لبنانی، به او دل باخت. این زوج یک سال بعد تصمیم به ازدواج گرفتند، زمانی که کلونی ۵۳ سال داشت و همسرش ۳۶ سال.

جورج کلونی و امل علم الدینجورج کلونی و امل علم الدین

آلبرت، پرنس موناکو و شارلین ویتستاک

پادشاه و ملکه ی موناکو در سال ۲۰۰۰ با یکدیگر آشنا شدند اما در سال ۲۰۰۶ بود که رابطه عاشقانه ی خود را علنی کردند. در سال ۲۰۱۱ پادشاه موناکو از خانم ورزشکار تقاضای ازدواج کرد و آن ها بالاخره متأهل شدند. پرنس آلبرت آن زمان ۵۳ ساله بود.

آلبرت، پرنس موناکو و شارلین ویتستاکآلبرت، پرنس موناکو و شارلین ویتستاک

جنیفر لوپز و بن افلک

اگر کسی باشد که بداند چطور فرصت دوباره ای به عشق دهد، آن جنیفر لوپز است. آخرین بار نیز این اتفاق با بن افلک رخ داد که اولین بار هنگام بازی در فیلم «جیلی» (Gigli) با او آشنا شده بود. لوپز و افلک در سال ۲۰۰۲ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند و همان سال نیز باهم نامزد کردند.

جنیفر لوپز و بن افلکجنیفر لوپز و بن افلک

با این حال، در سپتامبر ۲۰۰۳ تصمیم گرفتند ازدواج خود را به تعویق اندازند و در نهایت در ژوئن ۲۰۰۴ رسماً از یکدیگر جدا شدند. ۱۷ سال بعد اما این زوج پیش هم بازگشتند و بالاخره در ژوئیه ۲۰۲۲ با یکدیگر پیمان زناشویی بستند، زمانی که تنها چند روز از ۵۳ ساله شدن لوپز می گذشت.

روزیاتو ـ تابناک

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس