هدیه زیبایی که گندم دختر فقیهه سلطانی برای تولد مادرش خرید

تاریخ نشر :سه‌شنبه 11 اکتبر 2022 اشتراک:
هدیه زیبایی که گندم دختر فقیهه سلطانی برای تولد مادرش خرید اخبار گوناگون
بازیگر فعال و پرکار دهه هشتاد صدا و سیما مدت هاست فعالیت کمتری داشته است. با تغییرات زیادی که در اثار صدا و سیما این سال ها داشت فقیهه سلطانی بیشتر در کنار خانواده بود و فیلمنامه های زیادی را رد کرد.

بازی در سریال جادوگر از آخرین کارهای فقیهه سلطانی بازیگر فیلم سینمایی صورتی و عینک دودی است. او چند سال پیش با فوتبالیست اصفهانی ازدواج کرد و دختر زیبایی به نام گندم دارد.  گندم فرزند فقیهه سلطانی و جلال امیدیان را در پرشین وی ببینید.

فرزند فقیهه سلطانی

هدیه زیبایی که گندم دختر فقیهه سلطانی برای تولد مادرش خرید

هدیه زیبایی که گندم دختر فقیهه سلطانی برای تولد مادرش خریدهدیه زیبایی که گندم دختر فقیهه سلطانی برای تولد مادرش خرید

هدیه خریدن برای مادر

مامان-خانم های پرتوقع

کم نیستند خانم هایی که بسیار مشکل پسندند. این تیپ خانم ها معمولا توقع زیادی دارند و قادرند به راحتی از هر چیزی ایراد بگیرند. اگر مشکل مالی ندارید بهتری هدیه ای که می توانید با دادنش آن ها را خوشحال کنید طلاست! بله این عنصر ارزشمند به راحتی قادر است هر زنی را اغوا کند.

فرزند فقیهه سلطانیفرزند فقیهه سلطانی

اما اگر دغدغه مالی دارید، کار شما کمی سخت می شود.  بهتر است به گذشته رجوع کنید تا بفهمید چه چیزهایی می تواند آن ها را خوشحال و راضی کند. به هر صورت گاهی بهانه گیری ها در اصل، ریشه در گذشته دارند یا این که ممکن است شما هدیه مناسبی خریده باشید اما نتوانسته باشید حس و حال مثبتی را که توقع داشته اند به آن ها منتقل  کنید. زبان بدن و صحبت هایی که می کنید می تواند احساس یک زن را در زمان دریافت هدیه کاملا تحت تاثیر قرار دهد.

مامان-خانم های قرتی

کادو خریدن برای زن های قرتی خیلی سحت نیست، چون آن ها دامنه گسترده ای از علاقه مندی ها دارند. لوازم آرایش، وسایل مانیکور، لباس های مختلف و… انتخاب هایی هستند که قادرند آن ها را خوشحال کنند. فقط در هنگام خرید کردن برای آن ها مراقب باشید چیزی انتخاب نکنید که قبلا داشته اند یا این که به دست آوردنش برایشان آسان بوده است.

مامان-خانم های ارگانیک

این خانم ها شدیدا مراقب سلامتی خود و خانوادشان هستند. دمنوش های گیاهی، ظروف مسی، گل و گیاه و… هدایایی که به سلامت و طبیعت مرتبط هستند می تواند بی نهایت آن ها را خوشحال کند.

هدیه خریدن برای مادرهدیه خریدن برای مادر

مامان-خانم های فروتن

این خانم ها، ساده و بی تکلفند. هرچیزی می تواند اشک شوق را به چشمان آن ها بیاورد، از یک شاخه گل گرفته تا وسایل خانه و آشپزخانه. اما چه بهتر که برای این خانم های مهربان هدیه ای شخصی تر بخرید چرا که آن ها کمتر به فکر خودشان هستند.

مامان-خانم های پرمشغله

زن های شاغل در بیرون از خانه، معمولا پرمشغله ترین آدم های روزگار هستند. خیلی از آن ها با این که استقلال مالی دارند اما کمتر برای خودشان خرید می کنند بنابراین اگر چیزی می شناسید که مدت هاست در آرزوی داشتن آن هستند، آن هدیه بهترین انتخاب برای آن هاست. با این حال وسایلی که می تواند کمی از بار مسئولیت های آن ها کم کند (مثل وسایل برقی ای که آشپری را برایشان ساده تر می کند، ماشین ظرفشویی و…) یا بلیط برای یک سفر کوتاه می تواند آن را بسیار خوشحال کند.

اینستاگرام ـ ویرگول

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس