دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

استایل شیک و ست شده فاطمه مسعودی فر متفاوت با سارای گرجی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 06 دسامبر 2022 اشتراک:
فاطمه مسعودی فر اخبار گوناگون
در این مطلب عکس جدیدی از فاطمه مسعودی فر بازیگر جوان کشورمان را مشاهده می کنید که این روزها در سریال جیران ایفای نقش می کند

سریال جیران یکی از پرطرفدارترین مجموعه های شبکه نمایش خانگی است که این روزها در حال پخش است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از فاطمه مسعودی فر بازیگر این سریال را برای شما قرار دهیم که نقش سارا گرجی را ایفا می کند

فاطمه مسعودی فر بازیگر جیران

عکسی از فاطمه مسعودی بازیگر سریال جیران

فاطمه مسعودی فراستایل فاطمه مسعودی فر

بیوگرافی بازیگر نقش سارای گرجی

فاطمه مسعودی فرمتولد ۵ اسفند ۱۳۷۴ در تبریز است. او از سال ۱۳۹۴ فعالیت هنری خود را آغاز کرد. فاطمه مسعودی فرتحصیلاتش را در رشته ادبیات انگلیسی گذراند. از جمله افتخارات او می‌توان به نامزدی دریافت جایزه بهترین بازیگر زن از سوی جشن حافظ اشاره کرد.

مسعودی فر همچنین سابقه بازیگری در آثاری همچون پوست و جیران را دارد.

در این سریال بهرام رادان، نقش ناصر الدین شاه را بازی می‌کند. در مقابل پری‌ناز ایزدیار نقش جیران را برعهده دارد. همچنین امیر جعفری نقش میرزا آقاخان نوری، صدراعظم ناصر الدین شاه را ایفا کرده است.

فاطمه مسعودی فرفاطمه مسعودی فر در جیران

علاوه بر این مهدی پاکدل در نقش سلمان حضور دارد که نظامی است. حضور در تیزر‌های اصلی نشان می‌دهد که او از مقامات نظامی برجسته ناصرالدین شاه است و به او بسیار نزدیک.

در این میان ستاره پسیانی نقش نقره را ایفا کرده و مریلا زارعی در نقش مهد علیا مادر ناصرالدین شاه حضور دارد. همچنین رویا تیموریان نقش کفایت بانو، رعنا آزادی نقش تاج الدوله، الهام نامی نقش شکوه السلطنه، فاطمه مسعودی فر نقش سارای گرجی و مرتضی اسماعیل کاشی نقشه خواجه روشن را در جریان برعهده دارند.

بازیگر سارا گرجیبازیگر سارا گرجی

کتانه افشارنژاد، غزل شاکری، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، امیرحسین فتحی، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن مؤذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، امیرعباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی و رضا داودوندی دیگر بازیگران سریال جیران هستند که نقش‌های اصلی را برعهده دارند.

اینستاگرام و فرارو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس