شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

فیلمی از پشت صحنه سریال پایتخت با حضور دسته جمعی بازیگران

تاریخ نشر :چهارشنبه 02 مارس 2022 اشتراک:
فیلمی از پشت صحنه سریال پایتخت اخبار گوناگون
در این مطلب فیلمی از پشت صحنه سریال پایتخت را مشاهده می کنید

سریال پایتخت یکی از پربیننده ترین مجموعه های تلویزیونی ایرانی است که در هفت فصل ساخته شده است. این سریال بازیگران بسیار خوبی دارد و نقی معمولی قهرمان سریال است. امروز در پرشین وی می خواهیم فیلمی از پشت صحنه سریال پایتخت را برای شما قرار دهیم

فیلمی از پشت صحنه سریال پایتخت

فیلمی از پشت صحنه سریال پایتخت فصل ششم به کارگردانی سیروس مقدم را ببینید.

ویدئویی از پشت صحنه پایتخت

تاملی در صحبت های محسن تنابنده درباره پایتخت

محسن تنابنده به بهانه فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی میهمان برنامه کافه آپاراتِ فریدون جیرانی شد. او در کنار صحبت‌هایش درباره این فیلم و شانسِ گرفتنِ جایزه اسکار، به سریال “پایتخت” و ساخته شدن یا نشدنِ آن اشاره کرد.

این بازیگر سینما و تلویزیون ابتدا با کنایه به دوره سرافراز و تغییرِ‌ نام «پایتخت» اشاره کرد. او گفت: در آن دوره می‌گفتند نام “پایتخت” عوض شود و مثلاً بشود «پایتخت دیگر»!

او در ادامه اشاره کرد: این محفلِ این حرف‌ها نبود اما چون از “پایتخت” و ساخته شدن یا نشدنِ سری جدیدش سؤال کردید پاسخ می‌دهم. واقعاً ادامه “پایتخت” دست ما نیست. دست آقایان است و دلشان بخواهد ساخته شود یا ساخته نشود. این وسط چیزی که نیست مردم است.

فیلمی از پشت صحنه سریال پایتختدرباره سریال پایتخت

تنابنده تاکید کرد: دائماً در کامنت‌ها می‌بینم که به من می‌گویند چرا پایتخت ساخته نمی‌شود؟ از این تریبون می‌گویم ما مشکلی برای ساخت “پایتخت” نداریم. آقایان باید تصمیم بگیرند پایتخت ساخته شود یا نشود.

این صحبت‌های محسن تنابنده یادآور یکسری از نکات است که به نظر نمی‌رسد فقط مشکل تلویزیون باشد. هنوز خیلی از آن دستمزدهای هنگفت و پشتِ گوش انداختن برای ساخت فصل نیمه کاره ششم نگذشته است.

وقتی پس از این فراز و فرودها و قصه‌هایی که به جان نشسته، بسیاری از خانواده‌های ایرانی منتظر بودند تا فصل ششم این سریال را در روزهایی که برای مقابله با کرونا در خانه مانده‌اند، ببینند و از آن لذت ببرند. اتفاقی که این بار نیفتاد و تغییرات عمده در شخصیت‌پردازی‌ها مخاطبان را دل آزرده کرد.

اینستاگرام و تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس