چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

اشک های کتایون ریاحی در میان زنان محروم بندرعباس و کرمان

تاریخ نشر :شنبه 07 ژانویه 2023 اشتراک:
گریه های کتایون ریاحی اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری برای شما قرار می دهیم که در آن گریه های کتایون ریاحی را مشاهده می کنید. کتایون ریاحی در این تصاویر در بین زنان مناطق محروم بندرعباس و کرمان دیده می شود. این بازیگر محبوب کشورمان کارهای انسان دوستانه زیادی انجام می دهد

کتایون ریاحی بازیگر قدیمی و پیشکسوت ایرانی است که فیلم و سریال های زیادی در کارنامه اش دیده می شود. او یک مرکز خیریه دارد . در ادامه در پرشین وی می خواهیم تصاویری از گریه های کتایون ریاحی در مناطق محروم بندرعباس را برای شما قرار دهیم

گریه های کتایون ریاحی

سفر کتایون ریاحی در دهه نود به مناطق محروم بندرعباس و کرمان . درد دل های مردم محروم محله دو هزار بندرعباس بارها کتایون ریاحی را به گریه انداخت.

مناطق محروم بندرعباسمناطق محروم بندرعباس
گریه های کتایون ریاحیگریه های کتایون ریاحی بازیگر

بیش از ۷۰۰ اردوی جهادی در مناطق محروم هرمزگان برگزار شد

مسوول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: بیش از ۷۰۰ اردوی جهادی با مشارکت حدود ۱۵ هزار جهادگر در طول یکسال گذشته برای خدمات رسانی به مناطق محروم استان برگزار شد.

سرهنگ یاسین باوقار افزود: این اردوهای جهادی بیشتر در قالب برنامه‌های قرارگاه‌های سازندگی و محرومیت زدایی به‌ویژه در فصل تابستان که زمان اوقات فراغت جوانان و فصل گستردگی و استقبال بیشتر این قشر بوده؛ اجرایی شده است.

گریه های کتایون ریاحیکتایون ریاحی در ماطق محروم

وی بیان داشت: کمک مومنانه، تهیه جهیزیه، تکمیل و مرمت منازل محرومان، اعزام تیم های پزشکی و دندانپزشکی، کمک به کشاورزان در برداشت محصول، ایجاد اشتغال، برگزاری کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان نیازمند و برگزاری نشست‌های مشاوره از جمله برنامه های جهادگران در قالب گروه‌های جهادی به مردم روستایی و مناطق محروم و دورافتاده استان هرمزگان بوده است.

مسوول بسیج سازندگی هرمزگان یادآور شد: فعالیت جهادگران بسیجی در اجرای برنامه های محرومیت زدایی و تکمیل طرح‌های عمرانی در حوزه ساخت مسکن نیازمندان و آبرسانی به روستاها و مناطق دورافتاده در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ها انجام می شود که نشان از عزم و اراده جهادی برای رونق اقتصادی دارد.

مناطق محروممناطق محروم

سرهنگ باوقار با اشاره به اینکه رفع محرومیت در مناطق آسیب پذیر و روستایی
در اولویت بسیج سازندگی قرار دارد، ادامه داد: گروه های جهادی استان هرمزگان
در زمان بحران نیز از جمله سیل و زلزله و هر زمانی که نیاز باشد،
درحالت آماده باش هستند تا بتوانند خدمات هرچه بهتری را به مردم ارائه دهند.

اینستاگرام و ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس