چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تیپ زیبای ملکه اسپانیا برای جشن قهرمانی دختران در جام جهانی

تاریخ نشر :دوشنبه 21 آگوست 2023 اشتراک:
قهرمانی اسپانیا در جام جهانی اخبار گوناگون
جام جهانی بانوان جهان که از چند هفته پیش آغاز شده بود با برگزاری فینال آن به پایان رسید و دختران اسپانیا با بالا بردن جام قهرمانی تاریخی شدند. لحظات بسیار زیبایی از این پیروزی در رسانه ها ثبت شده است.

انگلیس و اسپانیا بعد از پشت سر گذاشتن رقبای خود به فینال جام جهانی رسیدند و در حالی که مردم هر دو کشور ارزوی دست یابی به جام را داشتند عاقبت این دختران اسپانیا بودند که جام را بالای خود بردند و همراه با ملکه کشورشان این قهرمانی را جشن گرفتند. قهرمانی اسپانیا در جام جهانی را در پرشین وی ببینید.

قهرمانی اسپانیا در جام جهانی

ملکه اسپانیا پس از قهرمانی تیم زنان این کشور سر از پا نمی‌شناخت.

تیم ملی زنان اسپانیا دیروز موفق شد با برتری یک بر صفر مقابل انگلیس به عنوان قهرمانی جام جهانی دست پیدا کند.

ملکه اسپانیا با تیپ خاص در جشن قهرمانی

لتیزیا اورتیز، ملکه کشور اسپانیا از نزدیک تماشاگر این مسابقه بود و در جشن قهرمانی هم شرکت کرد. او که تیپش را هم با لباس لاروخا ست کرده بود، انقدر خوشحال بود که حتی جام قهرمانی را هم بالای سر برد!

ملکه اسپانیا با تیپ خاص در جشن قهرمانیملکه اسپانیا با تیپ خاص در جشن قهرمانی

لتیزیا مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در گرایش‌های مختلف رشته خبرنگاری اخذ کرد. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در چند آژانس رسانه‌ای بزرگ در اسپانیا و کشور‌های دیگر مشغول کار شد و با تهیه‌ی گزارش از مهم‌ترین وقایع دنیا به خبرنگاری موفق بدل شد.

فینال رقابت های جام جهانی زنانفینال رقابت های جام جهانی زنان

در سال ۲۰۰۲، لتیزیا کماکان در یکی از شبکه‌های تلویزیونی اسپانیا مشغول کار بود و حتی تصورش را هم نمی‌کرد که زندگی اش چگونه دگرگون خواهد شد. پرنس فلیپ بعضی از گزارش‌های لتیزیا را در تلویزیون دیده و به او علاقمند شده بود. گفته می‌شود او بعد‌ها از یکی از دوستان خبرنگارش خواست تا آن‌ها را به همدیگر معرفی کند و از اینجا بود که داستان عشق پریان گونه‌ی آن‌ها آغاز شد.

خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس