پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کلیپ آشپزی خواهر سلنا گومز و دختر کیم کارداشیان پر بازدید شد

تاریخ نشر :جمعه 19 مه 2023 اشتراک:
خواهر سلنا گومز اخبار گوناگون
تصاویر جالب از دوستی و تفریح خواهر سلنا گومز و دختر کیم کارداشیان را با درست کردن ماکارونی خانگی و همچنین استایل سلنا در حین بردن خواهر کوچکش به یک رستوران را تماشا کنید.

در یکی از ویدیوهای پیج مشترک کیم کارداشیان و دخترش نورث، کلیپی از آشپزی مشترک نورث و گریسی خواهر کوچک سلنا گومز وجود دارد. در زیر تصاویر جالب از دوستی بین این دو کودک مشهور هالیوود را مشاهده می کنید.

خواهر سلنا گومز و دختر کیم کارداشیان

در تصاویر برگرفته شده از این کلیپ به گزارش پرشین وی خواهر ناتنی کوچک سلنا گومز گریسی الیوت تیفی ۹ ساله به همراه نورث وست دختر ۹ ساله کیم کارداشیان و کانیه وست سرگرم درست کردن ماکارونی خانگی هستند.

دختر کیم کارداشیاننورث وست و گریسی الیوت تیفی

در کلیپ مذکور این دو دوست کوچک هر دو موهای بافته شده دارند و گریسی تی شرت سفید با نوشته قرمز و نورث تی شرت خاکستری پوشیده است.

گریسی و نورث در اولین کلیپ خود هر دو در حین لیپسینک و برق لب زدن مقابل آینه دیده می شوند و سپس به سرعت صحنه را تغییر داده و به آشپزخانه رفته و مواد رشته ماکارونی: روغن زیتون، آرد و تخم مرغ را در یک کاسه با هم مخلوط می کنند.

دو کودک مشهور هالیوودبرق لب زدن نورث و گریسی

نورث و خواهر سلنا گومز در حین خمیر ورز دادن و درست کردن ماکارونی با شور و اشتیاق به گپ زدن و خوردن خیار مشغول بودند و در عین حال صورتشان آردی شده بود. حتی در یکی از لحظات از کلیپ مذکور، نورث در حین آماده کردن خمیر ماکارونی ، صدای مادرش را تقلید می کند.

سوپراستار مشهور این هفته خواهر کوچکش گریسی را که به گزارش پرشین وی ظاهرا از هواداران دو آتشه خواننده مشهور تیلور سویفت است را برای صرف شام به رستوران ایتالیایی- استرالیایی گرندمستر رکوردرز در هالیوود برد.

بچه های معروف هالیوودآشپزی دو کودک مشهور در هالیوود
خواهر سلنا گومزخواهر سلنا در کلیپ دختر کیم کارداشیان

رستوران گردی سلنا و گریسی

در عکس جدید منتشر شده از این دو خواهر، سلنا ۳۰ ساله با گریسی که تی شرتی با طرح تیلور سویفت به تن دارد راهی رستوران هستند. سلنا کت دکمه داری را روی تی شرت مشکی پوشیده و آن را با شلوار جین و کفش مشکی ست کرده است.

سلنا و تیلور ۳۳ ساله دوستی چندین ساله ای با هم دارند و چندی پیش در ماه آوریل گومز خواهرش را به یکی از کنسرت های این خواننده در تگزاس برد و تیلور در طول اجرا، از روی صحنه کلاهش را به گریسی هدیه کرد و در مقابل گریسی نیز به این خواننده دستبند دوستی تحویل داد.

تیلور سویفتدوستی سلنا و تیلور

گومز به تازگی اعلام کرد فیلمبرداری فصل سوم سریالش یعنی “تنها کشتار درون ساختمان” به پایان رسیده است. در این سریال که اولین بار در آگوست سال ۲۰۲۱ به روی آنتن رفت سلنا نقش میبل مورا را بازی می کند . چهره های معروفی همچون استیو مارتین و مارتین شورت نیز از دیگر بازیگران این سریال کمدی- رازآلود هستند که به ترتیب نقش چارلز هیدن سویج و اولیور پاتنام را ایفا می کنند.

خواهر سلنا گومزخواهر سلنا گومز با تی شرت تیلور سویفت

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس