جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای جالب حلقه نامزدی کیت میدلتون و مگان مارکل که سوژه شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 17 آگوست 2023 اشتراک:
حلقه نامزدی کیت میدلتون اخبار گوناگون
کاترین ملکه اینده انگلیس و ملکه مد جهان یکی از محبوب ترین افراد سلطنتی در دنیاست او یک سال از همسرش بزرگتر است و این زوج سه فرزند دارند که به ترتیب در صف سلطنت قرار می گیرند.

جاری های جنجالی رویال فمیلی همواره در تیتر اول رسانه های دنیا قرار می یگرند. علی رغم اینکه کیت کاملا با خاندان سلطنتی همراه است اما مارکل و همسرش سعی کردند با جدایی از این خانواده زندگی معمولی را در کنار فرزندانشان داشته باشند. هر دو در مراسم هایی که حضور داشتند از جواهرات سلنتی استفاده کرده اند. اما در این میان حلقه هایی که به عنوان جواهر مخصوص ازدواجشان در اختیار آنها قرار گرفته است همیشه مورد توجه بوده است. داستان حلقه نامزدی کیت میدلتون را در پرشین وی بخوانید.

حلقه نامزدی کیت میدلتون

حلقه نامزدی نامتعارف کیت میدلتون در اصل به پرنسس دایانا تعلق داشت. در سال ۱۹۸۱، وقتی دایانا و پرنس چارلز با یکدیگر نامزد کردند، این تکه جواهر سر و صدای زیادی به پا کرد، چرا که به جای آنکه به طور ویژه و سفارشی برای عروس خاندان سلطنتی انگلیس ساخته شود، از یک جواهر فروشی به قیمت ۶۰ هزار دلار خریداری شده بود. هر کسی توان خرید این حلقه را داشت. این برخلاف سنت های خاندان سلطنتی و چیزی بود که تا پیش از آن در این خاندان وجود داشت.

اما ماجرای این حلقه تنها به این دلیل ویژه نیست. تصور می شود چارلز هنگام انتخاب این حلقه برای دایانا از گل سینه ی ملکه ویکتوریا الهام گرفته بود. این گل سینه یک میراث خانوادگی است که از اواسط قرن نوزدهم به خاندان سلطنتی انگلیس تعلق دارد و ملکه ی فقید انگلیس هم بارها با این گل سینه دیده شده بود.

حلقه نامزدی نامتعارف کیت میدلتونحلقه نامزدی نامتعارف کیت میدلتون

داستان حلقه ازدواج مگان مارکل

حلقه نامزدی نامتعارف مگان مارکل از ۳ الماس بر روی رکابی از جنس طلا تشکیل شده است: یک الماس بزرگ که در وسط قرار گرفته و ۲ الماس کوچک تر ۲ طرف آن قرار دارد. الماس های کوچک تر زمانی به پرنسس دایانا تعلق داشتند. جالب است که در سال ۲۰۱۹ مارکل تغییراتی در طراحی این حلقه داد: رکاب انگشتر باریک تر و سنگ های ریزی روی نصب شد.

داستان حلقه ازدواج مگان مارکلداستان حلقه ازدواج مگان مارکل

این طراحی مجدد اندکی پیش از آن بود که مارکل و پرنس هری تصمیم خود برای جدا شدن از خاندان سلطنتی را اعلام کنند. بسیاری معتقدند این اتفاق معنای پنهانی داشته است. با این حال، تصور می شود مارکل که آن زمان به تازگی زایمان کرده بود، صرفاً مجبور شده بود حلقه ی خود را گشادتر کند و آن زمان اندکی هم طراحی آن را تغییر داده بود. به علاوه، مارکل از آن زمان ۲ انگشتر دیگر هم به همراه آن به دست می کند.

حلقه نامزدی نامتعارف مگان مارکلحلقه نامزدی نامتعارف مگان مارکل
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس