مراسم تشییع همسر و فرزندِ حامد سلطانی مجری تلویزیون در بیرجند

تاریخ نشر :دوشنبه 06 ژوئن 2022 اشتراک:
همسر و فرزند حامد سلطانی اخبار گوناگون
در این ویدئو مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی مجری جوان تلویزیون ایران را مشاهده می کنید. او در یک حادثه رانندگی همسر و فرزندش را از دست داد

حامد سلطانی مجری جوان کشورمان است که مدتی است اجرای برنامه اعجوبه ها را برعهده دارد. متاسفانه در سفری که داشت دچار حادثه ای شد و خودروی او وازگون شد. در این حادثه همسر و فرزندش جان خود را از دست دادند. در ادامه در پرشین وی مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی را مشاهده می کنید

تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی

پس از وقوع سانحه تصادف در محور خوروبیابانک اصفهان به طبس ، همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون جان خود را از دست دادند. حامد سلطانی اکنون در سلامتی کامل است و با مشکل خاصی به لحاظ جسمی مواجه نیست

در این ویدئو مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی را مشاهده می کنید

ویدئویی از مراسم تشییع همسر و فرزند مجری معروف

جزئیات تصادف خودروی حامد سلطانی مجری

مسئول امور پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان خوروبیابانک گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری ام وی ام، همسر و فرزند حامد سلطانی مجری برنامه تلویزیون در حادثه رانندگی جان باختند و ۲ نفر مصدوم شدند.

رضا رحمت افزود: در این حادثه که در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس رخ داد، همسر ۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله حامد سلطانی در دم جان باختند.وی گفت: ۲ مصدوم که حامد سلطانی ۳۴ ساله و دختر هشت ساله اش بودند به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل شدند و برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

همسر و فرزند حامد سلطانیخودروی حامد سلطانی

مسئول امور پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان خوروبیابانک افزود: علت اصلی این حادثه در دست بررسی است.این شهرستان حتی یک متر هم جاده ۲ بانده ندارد و جاده های اصلی و روستایی آن ۲ طرفه و حادثه آفرین است.

وضعیت نامطلوب جاده‌های بین شهری در شهرستان خور و بیابانک و خبرهای متعدد از تصادفات مرگبار در این جاده‌ها باعث نگرانی مردم شده است.

موضوع راه وتوجه به حمل ونقل جاده‌ای از مهمترین نیازهای خور و بیابانک است که یکی از زیرساخت‌های مهم در توسعه شهرستان محسوب می‌شود؛ اما وضعیت در این بخش مطلوب نیست و جاده ها نیازمند مرمت و بازسازی اساسی و استاندارد است.

همسر و فرزند حامد سلطانیفرزند حامد سلطانی

شهرستان خور و بیابانک با ۱۲ هزار کیلومتر وسعت بیش از ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد. این شهرستان ۲۰ هزار نفری در ۴۲۰ کیلومتری شرق استان قرار دارد.

این شهرستان از شمال با شهرستان دامغان در استان سمنان، از جنوب با شهرستان اردکان در استان یزد، از شرق با شهرستان طبس در استان خراسان جنوبی و از غرب با روستای چوپانان در شهرستان نایین هم مرز است.

اینستاگرام و همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس