جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

عکس سلنا گومز با پسر و عروس دیوید بکهام در جشن شکرگزاری

تاریخ نشر :جمعه 02 دسامبر 2022 اشتراک:
عکس سلنا گومز اخبار گوناگون
عکس هایی از حضور خواننده مشهور سلنا گومز در کنار پسر و عروس فوتبالیست اسبق دیوید بکهام را در جشن روز شکرگزاری تماشا کنید.

خواننده معروف سلنا گومز به طور غیرمنتظره ای جشن شکرگزاری امسال را با بروکلین بکهام و همسرش نیکولا پلتز (پسر و عروس ویکتوریا و دیوید بکهام) در میامی  گذراند. عکس سلنا گومز را در این ضیافت دوستانه مشاهده می کنید.

عکس سلنا گومز در جشن شکرگزاری

این سه چهره معروف به همراه گروهی از دوستان و اقوام از جمله راکل استیونز از دوستان صمیمی سلنا و بردلی پلتز (برادر نیکولا پلتز) در آشپزخانه در آماده کردن غذاها برای جشن شکرگزاری شرکت کردند و به گزارش پرشین وی ظاهرا غذای اصلی آنها برای این روز فیش اند چیپس بود چرا که بروکلین در کپشن ویدیوی که به اشتراک گذاشت نوشت:

“فیش اند چیپس با نیکولا پلتز بکهام، سلنا گومز، بردلی پلتز، راکل استیونز”

بروکلین بکهامبروکلین بکهام در جشن شکرگزاری
عکس سلنا گومزنو عروس و داماد خانواده بکهام: بروکلین و نیکولا

در ویدیو منتشر شده در تیک تاک، بروکلین بکهام عکاس و مدل ۲۳ ساله در حین مخلوط کردن چند مواد داخل کاسه و هم زدن آن دیده می شد در حالی که شلوار راحتی طرح دار و تی شرت با طرح گروه The Beatles به تن داشت. همسر جدید او نیکولا پلتز ۲۷ ساله نیز که ویدیوی مشابهی را به اشتراک گذاشت نیز یک تاپ سفید و شلوار بگی پوشیده بود.

در این تصاویر سلنا گومز با هودی سفید دیده می شود و در یکی از عکس های برگرفته شده از این کلیپ، نیکولا پلتز در حین در آغوش کشیدن وی در آشپزخانه و در عکس دیگری سلنا با یک سگ سفید پشمالو مقابل دوربین است.

نیکولا پلتزعکس سلنا گومز و نیکولا پلتز عروس خانواده بکهام
پسر ویکتوریا و دیوید بکهامبروکلین بکهام در حین تدارک غذا

ماجرای دلخوری فرانسیا رائیسا دوست سلنا

مهمانی اخیر سلنا در کنار دوستان جدیدش در حالیست که اخیرا بین او دوست قدیمی اش فرانسیا رائیسا که در سپتامبر ۲۰۱۷ یکی از کلیه هایش را به گومز اهدا کرد، دلخوری پیش آمده است. به گزارش پرشین وی شکرآب شدن رابطه بین این دو دوست نیز ظاهرا بدین دلیل است که گومز اخیرا در بخشی از مصاحبه جدید خود با مجله رولینگ استون گفته بود:

“من هرگز خود را بخشی از گروه دختران معروف و سلبریتی احساس نکردم. تنها دوست من در این صنعت واقعا تیلور [سویفت] است، بنابراین به خاطر دارم، احساس می کردم جایی در بین آنها ندارم.”

سلنا گومز خواننده مشهورعکس سلنا گومز با سگ پشمالو سفید در جشن شکرگزاری با بکهام ها
پسر و عروس فوتبالیست اسبقنیکولا و بروکلین در آشپزخانه
بردلی پلتزبردلی پلتز برادر نیکولا پلتز

سلنا در این جمله تنها از تیلور به عنوان دوست واقعی معروفش نام برد ولی به دوست دیگرش یعنی فرانسیا رائیسا اشاره ای نکرد و به دنبال انتشار این مصاحبه و درست فردای اولین روز نمایش مستند زندگی سلنا گومز به نام “ذهنم و من”، فرانسیا در شبکه اجتماعی سلنا را آنفالو کرد.

لازم به ذکر است در مستند زندگی سلنا گومز نیز حرفی از اهدا کننده کلیه او یعنی فرانسیا رائیسا برده نشده است. گومز تنها به طور مختصری در واکنش به کامنت های هواداران درباره دوستی بین او و فرانسیا و عدم نام بردن او در مصاحبه اش گفت: “متاسفم به نام همه کسانی که می شناسم، اشاره نکردم.”

سلنا گومز و دوست قدیمی اشعکس سلنا گومز در کنار دوست قدیمی اش فرانسیا رائیسا

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس