دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

چهره طبیعی و بدون آرایش جورجینا در کنار رونالدو خبرساز شد

تاریخ نشر :یکشنبه 02 آوریل 2023 اشتراک:
رودریگرز مدل مشهور جهانی اخبار گوناگون
جورجینا رودریگز متولد 7 بهمن 1372 مدل اسپانیایی است که بعد از آشنایی و ارتباط با فوق ستاره پرتغالی به شهرت رسید. او ده ها میلیون فالور در فضای مجازی دارد و زندگی اش از یک فروشنده ساده به شدت تغییر کرد و هم اکنون از ثروتمند ترین زنان در میان همسران فوتبالیست ها می باشد.

نامزد رونالدو چهره ساده و دلنشینی دارد و با وجود آرایش های مختلفی که می کند همچنان پوست خوبی دارد. او به عنوان مدل فعالیت می کند و حضورش در زندگی رونالدو آرامش عجیبی را به همراه داشت. ستاره فوتبال جهان که بارها متهم به روابط مختلف شده است با حضور جورجینا توانسته است بی گناهی خودش را ثابت کند و حمایت او در زندگی اش تاثیر مستقیمی روی فوتبالش داشته است. جورجینا بدون آرایش را در پرشین وی ببینید.

جورجینا بدون آرایش

جورجینا رودریگرز مدل مشهور جهانی با منتشر کردن تصویری متفاوت و عجیب از خودش در اینستاگرام از چهره طبیعی و بدون آرایش خود رونمایی کرده است.

چهره طبیعی و بدون آرایش جورجیناچهره طبیعی و بدون آرایش جورجینا

در روزهای گذشته انتشار تصاویر پر زرق و برقی از چهره گریم شده و مصنوعی جورجینا رودریگرز نامزد رونالدو در رسانه ها باعث جنجال تازه ای شده است. البته این در حالی است که جورجینا به عنوان یک مدلینگ و سفیر با مجلات فشن معروف اروپایی در حال همکاری است و رونمایی از او با چهره های متفاوت و حتی عجیب و غریب وابسته به فعالیت هایی است که انجام می دهد

جورجینا رودریگرز مدل مشهور جهانی

رودریگرز مدل مشهور جهانیرودریگرز مدل مشهور جهانی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس