جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

جورجینا رودریگز و فرزندانش در جام جهانی قطر

تاریخ نشر :یکشنبه 04 دسامبر 2022 اشتراک:
جورجینا رودریگز و فرزندانش اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از همسر زیبای رونالدو جورجینا رودریگز و فرزندانش را در ورزشگاه قطر مشاهده می کنید

کریستیانو رونالدو نابغه فوتبال جهان این روزها با تیم ملی کشورش برای مسابقات جام جهانی در قطر به سر می برد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از جورجینا رودریگز و فرزندانش را در ورزشگاه بازی پرتغال برای شما قرار دهیم

جورجینا رودریگز و فرزندانش

تصاویری از جورجینا رودریگز در قطر

جورجینا رودریگز و فرزندانشعکس جورجینا رودریگز و فرزندانش

افشاگری جورجینا از تلخ‌ترین اتفاق زندگی‌اش

جورجینا رودریگز قصد دارد در فصل دوم مستند زندگی‌اش درباره یک اتفاق تلخ صحبت کند.

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو قصد دارد در سری دوم مستند زندگی‌اش در خصوص اینکه خانواده‌اش پس از مرگ دخترش توانست او را از ناامیدی برگرداند صحبت کند. گفته می‌شود او ابتدای سال قرارداد هنگفتی برای فصل دوم مستند I Am Georgina امضا کرده و می‌خواهد درباره جزییات آشفتگی خود در فصل دوم این مستند صحبت کند.

لوارو دیاز، مدیر بخش سرگرمی نتفلیکس اسپانیا فاش کرد که فاجعه‌ای که جورجینا و رونالدو متحمل شدند، بخش کلیدی سری دوم را تشکیل می‌دهد.

همسر و پسر کریستیانو رونالدوهمسر و پسر کریستیانو رونالدو

جورجینا اخیرا در پیش‌نمایشی که از مستند منتشرشده به روزنامه‌نگاران در یک جشنواره فیلم تلویزیونی و رادیویی اسپانیا می‌گوید« زندگی مدتی کوتاه چیزهای زیادی به من داده است. امسال بهترین و بدترین لحظه زندگی‌ام را در یک لحظه تجربه کردم. بخش بزرگی از قلبم شکست و از خودم پرسیدم چگونه می توانم ادامه دهم. من پاسخ را نزدیکتر از آنچه فکر می کردم داشتم. من به چشمان فرزندانم نگاه کردم و تنها راهی که دیدم این بود که همه با هم باشیم.»

این دختر ۲۸ ساله از زمانی که او و کریستیانو در ۱۸ آوریل خبر از دست دادن فرزند خود را اعلام کردند، درباره مرگ یکی از دوقلوهایش در حین زایمان چیزی نگفته است.

جورجینا رودریگز و فرزندانشجورجینا رودریگز

در آن زمان آن‌ها با انتشار یک بیانیه دلخراش گفتند:« با عمیق‌ترین اندوه باید اعلام کنیم که پسر بچه‌مان درگذشت. این بزرگترین دردی است که هر والدینی می تواند احساس کند. تنها تولد دختر بچه ما به ما قدرت می‌دهد که این لحظه را با امید و شادی زندگی کنیم. مایلیم از پزشکان و پرستاران برای مراقبت و حمایت حرفه‌ای‌شان تشکر کنیم.

همه ما از این فقدان غمگین هستیم و با مهربانی در این زمان بسیار دشوار خواهان رعایت حریم خصوصی خود هستیم. پسر بچه ما، تو فرشته ما هستی. ما همیشه عاشقتیم.»

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس