شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

رابطه جالب مادر فرزندی جورجینا رودریگز با پسرخوانده اش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 10 ژانویه 2023 اشتراک:
جورجینا رودریگز و پسرخوانده اش اخبار گوناگون
در این ویدئو رابطه صمیمی همسر رونالدو جورجینا رودریگز و پسرخوانده اش را مشاهده می کنید. کریستیانو رونالدو چند سال پیش با جورجینا ازدواج کرد و از او صاحب چهار فرزند شد. پسر بزرگ رونالدو از همسر اولش است که مشخص نیست چه کسی است

کریستیانو رونالدو بازیکن اسطوره ای پرتغال است که این روزها در عربستان به سر می برد. او پس از قرارداد نجومی با النصر عربستان به همراه همسر و فرزندانش به این کشور سفر کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از رابطه جورجینا رودریگز و پسرخوانده اش را برای شما قرار دهیم

جورجینا رودریگز و پسرخوانده اش

ویدیویی از جورجینا که رابطه بسیار خوبی با پسر رونالدو دارد منتشر شده است.

ویدئویی از همسر رونالدو و پسرش

صحبت های مربی انصر درباره رونالدو

گارسیا در گفت‌وگویی که روزنامه اکیپ فرانسه منتشر کرد، گفت: «این معامله تا حدودی شبیه به قرارداد پله است، به‌ویژه در مورد توسعه فوتبال، ورزش و فرهنگ در عربستان سعودی.»

او افزود: «کریستیانو رونالدو چیزی بیش از یک بازیکن است. او یکی از بهترین بازیکنان جهان است. در حال حاضر، میزان معروفیت باشگاه ما شگفت‌انگیز است. اکنون همه در سراسر جهان می‌دانند که باشگاه ما کجاست. به دلیل پیوستن کریستیانو، تعداد فالوورهای ما (در توییتر) در مدت کوتاهی از ۸۰هزار به ۱۰میلیون رسید.

جورجینا رودریگز و پسرخوانده اشسرمربی النصر

گارسیا سپس با اشاره به تقابل منتخب النصر و الهلال با پاری‌سن‌ژرمن عنوان کرد: «اولین حضور رونالدو با پیراهن النصر نخواهد بود و او در ترکیب منتخب بازیکنان الهلال و النصر حضور خواهد داشت.»

وی درباره زمان برگزاری این مسابقه گفت: «ما سه روز بعد یک بازی در لیگ خواهیم داشت و شاید بهتر بود در برنامه مسابقات تغییری ایجاد شود، اما در هر صورت این مشکل بزرگی نیست. من به عنوان مربی تیم النصر نمی‌توانم از این دیدار خوشحال باشم اما بازی با پاری‌سن‌ژرمن و ستاره‌های بزرگ آن، برای توسعه فوتبال خوب است.»

جورجینا رودریگز و پسرخوانده اشرونالدو

سرمربی النصر درباره جایگاه این تیم در جدول رده‌بندی لیگ حرفه‌ای عربستان گفت: «ما در لیگ عربستان صدرنشین هستیم و از این بابت احساس خوشحالی می‌کنیم. کسب عنوان قهرمانی سخت است، اما مصمم هستیم که این کار را انجام دهیم.»

اینستاگرام و ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس