مرجانه گلچین بازیگر معروف عزادار خواهر جوانش شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 23 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
فوت خواهر مرجانه گلچین اخبار گوناگون
در این مطلب درباره فوت خواهر مرجانه گلچین بازیگر معروف کشورمان صحبت می کنیم که خانم بازیگر را عزادار کرده است

مرجانه گلچین بازیگر قدیمی و بااخلاق صداوسیمای ایران است که سریال های زیادی در کارنامه اش به چشم میخورد. این بازیگر باانرژی سال گذشته مادرش را از دست داد . متاسفانه باخبر شدیم که چند روز پیش خواهر او نیز درگذشته است. در ادامه در پرشین وی ماجرای فوت خواهر مرجانه گلچین را می بینید

فوت خواهر مرجانه گلچین

مرجانه گلچین با انتشار عکس زیر نوشت:

میترا جانم، خواهر عزیزم، میترای قشنگم با کدوم یکی از خاطراتت خداحافظی کنم؟ ، با مهربونیات؟، با دلواپسی های خواهرا نه ات که همیشه نگران بودی سر یکیمون بلایی نیاد،؟ با مظلومیتت ، باصدای قشنگت وقتی از بانو پریسا میخوندی خدا ، مرا جز برای غم ها نیافریده، فلک ندانم، چگونه نقش مرا کشیده، ؟

تو امروز نه خواهرم، که سالهاست داغ بر دلمون گذاشتی ، سالهاست که بودی و در فراقت میسوختیم، بخواب خواهرم اروم بخواب دیگه دلواپس هیچی نباش ، قول میدم حواسم به تنها عشقت، شعله زندگیت باشه، قول میدم خاله خوبی برای تنها دردونت باشم سلام من رو به نازنین های از دست دادمون برسون به مادر،پدر، برادر،،،،،،،،،،، برسون

فوت خواهر مرجانه گلچینماجرای فوت خواهر مرجانه گلچین

مشکلات از دست دادن خواهر و براد

از دست دادن خواهر و برادر نادیده گرفته می شود

پزشکان و محققان در زمینه روانشناسی توجه زیادی به رابطه ویژه خواهر و برادر یا چگونگی تأثیر مرگ بر خواهر و برادرها نکرده اند. بحث در مورد عزاداری خواهر و برادر به شدت توسط برنامه ها، خدمات و انجمن ها نادیده گرفته شده است، اما این روند شروع به تغییر کرده است.

پس از مرگ پسر یا دختر جامعه از والدین آنها حمایت می کند. دوستان، همسایگان و اعضای خانواده برای آوردن غذا، برقراری تماس تلفنی و کمک به والدین تمرکز خواهند کرد. اما به خواهر و برادرها اجازه داده نمی شود که خودشان را غمگین کنند.

فوت خواهر مرجانه گلچینفوت خواهر و برادر

به آنها گفته می شود که برای والدین خود قوی باشند. اغلب، خواهران و برادران در تنظیم برنامه های تشییع جنازه و کمک به والدین خود در گذراندن چنین دوران سختی نقش دارند. مراقبت زمانی که خودتان وقت برای اندوهگین شدن ندارید، سنگین است.

واکنش های رایج به مرگ یک عزیز

واکنش‌های رایج پس از تحمل یک فاجعه بزرگ، مرگ، رویداد آسیب‌زا یا فقدان شدید عبارتند از:

شوکه شدن
ناباوری
انکار
اضطراب
پریشانی
خشم
دوره های غم و اندوه
از دست دادن خواب
از دست دادن اشتها

غم از دست دادنغم از دست دادن

کارشناسان همچنین به واکنش هایی اشاره می کنند که به نظر می رسد در آنچه که پنج مرحله غم نامیده می شود، قرار می گیرند. این چارچوبی است که توسط الیزابت کوبلر راس، روانپزشک سوئیسی-آمریکایی توسعه یافته است. مراحل پنج گانه شامل:

انکار
خشم
چانه زنی
افسردگی
پذیرش

اما خود کوبلر راس گفت که این فرآیند خطی یا قابل پیش بینی نیست. واکنش‌های عاطفی و فرآیند سوگواری در هر فرد متفاوت است. درد و احساسات شما منحصر به شماست.

اینستاگرام و حقوق نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس