مراسم تلخ خاکسپاری ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو با حضور پدرش

تاریخ نشر :یکشنبه 02 اکتبر 2022 اشتراک:
خاکسپاری پسر نسرین مقانلو اخبار گوناگون
در این ویدئو سوزناک مراسم خاکسپاری پسر نسرین مقانلو بازیگر پیشکسوت سینما را مشاهد می کنید که چند روز پیش فوت شد

نسرین مقانلو بازیگر قدیمی سینما در یک سال اخیر دو عزیز از دست داد که کمرش را خم کرد. سال گذشته او پدرش را از دست داد و متاسفانه چند روز پیش پسر جوانش به طور ناگهانی فوت شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم جزئیات مراسم خاکسپاری پسر نسرین مقانلو را برای شما قرار دهیم

مراسم خاکسپاری پسر نسرین مقانلو

فیلمی از مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان فرزند نسرین مقانلو و کمال خلیلیان بازیکن سابق استقلال که امروز یکشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱برگزار شد

برادر ارشیا ، آرین هم در مراسم خاکسپاری برادرش حضور پیدا کرد

خاکسپاری پسر نسرین مقانلومراسم خاکسپاری پسر نسرین مقانلو

عرشیا پسر نسری مقانلو ، روز پنج شنبه هفتم مهرماه در منزل به علت سکته مغزی در گذشت.

ویدئویی از مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان

جزئیات مرگ ناگهانی پسر نسرین مقانلو

مرگ باورنکردنی پسر هنرمند و بازیگر خوش چهره نسرین مقانلو غم این روزها را دو چندان کرد. نسرین مقانلو بازیگر فعال سینما و تلوزیون دو فرزند پسر داشت که در نهایت تاسف فرزند اولش ارشیا را در سن ۲۶ سالگی درگذشت.

خاکسپاری پسر نسرین مقانلوخاکسپاری پسر نسرین مقانلو بازیگر

فرزند این هنرمند در ۷ مهر ۱۴۰۱ بر اثر ایست قلبی درگذشت!!. نسرین مقانلو بازیگر باتجربه در یک عکس به شدت گریه کرده است و کمی بی حال است. خانم نسرین در غم از دست دادن پسرش می باشد او با انتشار پستی از درگذشت پسرش خبر داد.

خاکسپاری پسر خانم بازیگرخاکسپاری پسر خانم بازیگر

نسرین مقانلو در پست اینستاگرامی اش نوشت: بس که دوست داشتی ایران بمونی، اومدی پیشم و همین جا ازم جدا شدی و موندگار شدی تو همینجا و رفتی به سفر ابدیت؟؛ فکر منو نکردی که وجودم به وجودت بسته بود، ارشیا پسرم رفتی؟

بازیگران معروفبازیگران معروف

اما منو هم با خودت بردی؛ داغت اینقدر رو دلم سنگینه که شکستم، با رفتنت من هم مردم پسرم؛ منتظرم باش مادرت به زودی پشت سرت میاد پیشت. جات توی بهشت عزیز مهربونم؛ راهت روشن پسر خوش قلبم. بی تو دیگه مادرت آرام نیست اما تو آروم بخواب.

اینستاگرام و حرف تازه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس