جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

شباهت دیدنی نگار جواهریان به جوانی مادر زیبایش

تاریخ نشر :شنبه 31 دسامبر 2022 اشتراک:
مادر نگار جواهریان اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی قدیمی از مادر نگار جواهریان را مشاهده می کنید که خانم بازیگر که خیلی خردسال است در آغوش اوست .نگار جواهریان بازیگر خوب کشورمان است که چند سال پیش با رامبد جوان ازدواج کرد و صاحب فرزند دختری به نام نوردخت شد

نگار جواهریان بازیگر معروف ایرانی است که با رامبد جوان ازدواج کرده است. او به تازگی در سریال خاتون ایفای نقش کرده بود. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از مادر نگار جواهریان را برای شما قرار دهیم که شبیه دخترش است.

مادر نگار جواهریان بازیگر

عکسی از کودگی نگار جواهریان در آغوش مادرش

مادر نگار جواهریانعکس مادر نگار جواهریان

شباهت شکل صورت فرزند و والدین

به طور کلی می‌توان گفت که اگر پدر و مادر هر دو دارای صورت‌هایی بیضی شکل و یا حتی مربعی باشند، باز هم احتمال آن وجود دارد که فرزند ژن مغلوب را از نسل‌های گذشته خود دریافت کرده و صورتی متفاوت‌تر داشته باشد. با این حال احتمال آن که فرزند شکل صورت خود را از والدین خود به ارث ببرد بیشتر است.

شباهت به والدینشباهت به والدین

شباهت چال گونه یا همان دیمپل

وجود چال روی گونه که دیمپل نامیده می‌شود نیز یکی از خصیصه‌هایی است که به صورت ژنتیکی به فرزند می‌رسد. این مورد نیز جزء ویژگی‌های غالب است و در صورتی که یکی از والدین دارای چال گونه باشد، احتمال آن که فرزندشان نیز از این ویژگی برخوردار باشد بسیار زیاد می‌شود. جالب است بدانید که این ویژگی می‌تواند حتی در چند نسل خودش را نشان ندهید و بعد از آن در یکی از نسل‌ها نمایان شود.

مادر نگار جواهریانشباهت مادر دختری

شباهت در داشتن کک و مک

وجود کک و مک بر روی صورت از ویژگی و خصیصه‌های غالب است. یعنی اگر یکی از والدین بر روی صورت خود کک و مک داشته باشد احتمال آن که فرزند آن‌ها نیز از این ویژگی برخوردار باشد افزایش می‌یابد. در صورتی هم که هیچ کدام از والدین بر روی صورت خود کک و مک نداشته باشند اصلاً احتمال برخورداری از این ویژگی در فرزند وجود نخواهد داشت.

حالا با توجه به تمامی این مسائل می‌توانید تا حدودی حدس بزنید که فرزند شما چقدر شبیه شما خواهد بود

اینستاگرام و رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس