جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

مهمان ۸ ساله عموپورنگ بعد از ۲۰ سال با زن و بچه

تاریخ نشر :چهارشنبه 07 دسامبر 2022 اشتراک:
مهمان 8 ساله عموپورنگ اخبار گوناگون
داریوش فرضیایی, از ان دسته مجریان مشهوری است که سال هاست فعالیت مستمر در تلویزیون دارد. تقریبا سه نسل به برنامه های این مجری شاد و سرزنده خاطره دارند.

داریوش فرضیایی مجری محبوب در میان کودکان است . او بسیار خلاقانه عمل می کند.شاید قابل باور نباشد که مهمان ها و مخاطبین او برخی خود الان پدر و مادر شده اند. مهمان ۸ ساله عموپورنگ بعد از ۲۰ سال با زن و بچه را در پرشین وی ببینید.

مهمان ۸ ساله عموپورنگ

مهمان ۸ ساله عموپورنگ بعد از ۲۰ سال با زن و بچه

کلبه عمو پورنگ

متأسفانه حرمت شکنی در وادی موسیقی در برنامه‌های مختلفی اتفاق می‌افتد. یکی از این برنامه‌ها که از سریال‌های پر بیننده هم به حساب می‌آید «کلبه عمو پورنگ» است. این مجموعه تلویزیونی که در گروه کودک ونوجوان شبکه دو ساخته شده و از نظر محتوایی سعی دارد که مضامین ارزشمندی مثل اعتماد به نفس را در قالب نمایشی فانتزی با بازیگرانی که عمدتا نقش حیوانی را دارند به کودکان و نوجوانان بیاموزد که نکته مثبت این مجموعه را می‌توان همین موضوع دانست.

مهمان 8 ساله عموپورنگعموپورنگ

این مجموعه را تقریبا می‌توان به عنوان یک برنامه موزیکال تلقی کرد. نکته مهم در این جا خود را نمایان می‌کند و آن هم موزیک‌هایی است که اکثریت قریب به اتفاق آن مصداق موسیقی مطرب و حرام است، به حدی که در بعضی اوقات بازیگران نیز بدنی تکان می‌دهند و رسما می‌رقصند. این موسیقی‌ به گونه‌ای است که به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و با فتوای هیچ فقیهی سازگاری ندارد.

کلبه عمو پورنگکلبه عمو پورنگ

درست است که برخی موسیقی‌ها مشکوک است و نمی‌توان به راحتی آن را مصداق موسیقی حرام دانست، ولی دست کم اکثریت موسیقی که در این مجموعه ساخته و پخش می‌شود مصداقی بی چون و چرا از موسیقی حرام است. برنامه‌های دیگری هم هستند که چنین وضعی دارند و جای هیچ توجیهی ندارد ولی در حال حاضر بحث این نوشتار به طور خاص درباره این برنامه است. اصولا برنامه‌های داریوش فرضیایی که با نام عمو پورنگ در این سالها در تلویزیون مطرح بوده جزء برنامه‌های پربیننده بوده و اکثرآن‌ها نیز همین مدل موسیقی را داشته‌اند و فرهنگ سازی کرده‌اند.

داریوش فرضیایی مجری محبوبداریوش فرضیایی مجری محبوب

داریوش فرضیایی (عموپورنگ) در کامنتی در پست صفحه اینستاگرام در این باره، نوشت:

«من همه تلاشم رو برای شادی بچه‌ها و خانواده‌های محترم بکار گرفتم، چون می‌دونم تو این شرایط سخت فقط باید روحیه و امید و انگیزه به هم ببخشیم، اما چه کنم که عزیزان عرصه رو روزبه‌روز بر ما تنگ‌تر می‌کنند. ان‌شاالله که درست میشه.»

اینستاگرام ـ اندیشه برتر ـ انتخاب

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس