جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

چهره زیبای میترا رفیع بدون آرایش قبل از گریم سریال گیل دخت

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
میترا رفیع بدون آرایش اخبار گوناگون
در این تصویر چهره زیبای بازیگر جوان کشورمان میترا رفیع بدون آرایش را مشاهده می کنید که در سریال گیلدخت ایفای نقش کرده است

میترا رفیع بازیگر جوان کشورمان است که به تازگی در دو سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. سریال بی همگان که چندی پیش به پایان رسید و سریال گیلدخت که این روزها در حال پخش است. در ادامه در پرشین می خواهیم عکسی از چهره میترا رفیع بدون آرایش را برای شما قرار دهیم

چهره میترا رفیع بدون آرایش

میترا رفیع با چهره بدون آرایش

میترا رفیع بدون آرایشچهره میترا رفیع بدون آرایش
میترا رفیع بدون آرایشمیترا رفیع بدون آرایش در گیلدخت

سریال گیلدخت؛ به چالش کشیدن تاریخ قاجار

«گیل دخت» عنوان سریال تاریخی‌ است که به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی تولید شده است.

سریال تاریخی «گیل‌دخت» از تولیدات معاونت برون مرزی است و این معاونت تا به امروز سعی کرده با ساخت سریال‌هایی هر چند محدود سوژه‌های خاصی را دستمایه تولید قرار بدهد. همچنین آثاری که این معاونت تهیه کرده همیشه با اقبال مخاطبان هم رو‌به‌رو شده است. ضمن این‌که خودش را محدود به گونه خاصی نکرده و سراغ موضوعات تاریخی و اجتماعی روز رفته است.

سریال گیلدختسریال گیلدخت

سریال “گیلدخت″، سریال ایرانی به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی است. این سریال در ژانر تاریخی-درام در سال ۹۹ ساخته و به تازگی فیلمبرداری آن آغاز شده است. فیلمنامه این سریال توسط مجید آسودگان و به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صداوسیما نوشته شده و درامی است که داستان آن در بستر تاریخی دوره قاجاریه شکل می‌گیرد. تیتراژ پایانی سریال تاریخی «گیل‌دخت» که توسط محمد معتمدی خوانده می‌شود، قطعه‌ای به آهنگسازی مسعود سخاوت‌دوست و شعری از سیدتقی سیدی است.

گیلدختگیلدخت

بازیگران

چهره‌هایی همچون سعید راد، رضا اکبرپور، یاسمین معاوی، سعید چنگیزیان، شقایق فراهانی، پریوش نظریه، رامتین خداپناهی، حمید ابراهیمی، محمد فیلی، رویا جاویدنیا، مجید سعیدی، زیبا بنماران، فریده دریامج، امین میری، یوسف صفری بختیاری، بهزاد محسنی، مرتضی نجفی، سعیده جمشیدی، محبوبه صادقی، فرزانه وهاب، زهرا میری، علی عطایی حور، یاسمین خلخالی، هدی خنجری، علی گلشنی، پریا انوری، ندا اکبرپور، مانی آخشی و صبا گرگین‌پور نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اینستاگرام و تیتر برتر

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس