پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

نامزدهای سابق رونالدو ، لیست بلند دختران معروف و غیرمعروف

تاریخ نشر :جمعه 03 فوریه 2023 اشتراک:
نامزدهای سابق رونالدو اخبار گوناگون
با لیست بلندی از نامزدهای سابق رونالدو قبل جورجینا رودریگز آشنا شوید که برخی از آنها معروف و برخی دیگر کمتر شناخته شده هستند. این خانم ها زمانی نامزد این فوتبالیست پرتغالی بودند ولی عشق آنها دوامی نداشت و از هم جدا شدند.

قبل اینکه کریستیانو رونالدو ۳۷ ساله در عشق خود با جورجینا رودریگز ثبات قدم از خود نشان دهد، در کارنامه روابط عاشقانه خود لیستی از دخترانی را دارد که زمانی نامزد سابق او بودند و در بین نامزدهای سابق رونالدو تعدادی نام بسیار معروف مثل پاریس هیلتون، کیم کارداشیان و ایرینا شایک نیز به چشم می خورد.

نامزدهای سابق رونالدو

اکنون نزدیک به شش سال از رابطه کریس رونالدو و جورجینا رودریگز که قبلا کارمند فروشگاه برند گوچی بوده می گذرد و آنها صاحب دو فرزند مشترک هستند و به گزارش پرشین وی در حال حاضر با وجود پنج فرزند به نظر می رسد رونالدو حسابی سرگرم زندگی و بچه هایش است ولی پیش از این به نظر نمی رسید خود را پایبند کسی کند و لیستی از روابط شکست خورده و نافرجام دارد.

جورجینا رودریگزرونالدو در کنار نامزدش جورجینا رودریگز و پسرش کریستیانو جونیور

جما اتکینسون

به مدت چهار ماه در سال ۲۰۰۷ جما اتکیسنون و کریستیانو تبدیل به یکی از سوژه های رسانه ها شدند ولی عشق ماندگاری نداشته و از هم جدا شدند. حالا این بازیگر، مدل و مجری رادیویی ۳۸ ساله با گورکا مارکیز ازدواج کرده و در ماه مه ۲۰۲۰ صاحب دختری به نام میا شدند.

نامزدهای سابق رونالدوجما اتکینسون

پاریس هیلتون

پاریس بعد جدایی از نامزدش داگ راینهارت، توجه اش به کریستیانو جلب شد که در طول تابستان سال ۲۰۰۹ در کالیفرنیا به سر می برد و با هم در تعدادی مهمانی هم شرکت کردند ولی برخی گزارش ها مدعی هستند پاریس این رابطه را بهم زد.

پاریس هیلتونسلبریتی معروف هالیوودی پاریس هیلتون

کیم کارداشیان

در سال ۲۰۱۰ قبل از اینکه کیم و کانیه وست تبدیل به یکی از معروف ترین زوج های هالیوود شوند، این ستاره رئالیتی شو با رونالدو آشنا شد و با هم در مادرید دیده شدند. ناگفته پیداست که اگر در بین از هم جدا نشده بودند احتمالا امروز تبدیل به یکی از قدرتمندترین زوج های دنیا می شدند!

کیم کارداشیانستاره رئالیتی شو کیم کارداشیان

ایرینا شایک

در بین لیستی که در این مطلب از نامزدهای سابق رونالدو آورده ایم به جز جورجینا، شاید یکی دیگر از دخترانی که رونالدو با او در عشق ثابت قدم تر خود را نشان داد، ایرینا بود. این زوج از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ یکی از زوج های معروف بودند. ایرینا بعد جدایی از کریس با ستاره معروف هالیوودی بردلی کوپر آشنا شد و آنها در حال حاضر دختری به نام لیا دارند.

ایرینا شایکسوپر مدل ایرینا شایک

ایموگن توماس

گفته می شود رونالدو و ایموگن در سال ۲۰۰۶ با هم آشنا شدند ولی عشق آنها دوام زیادی نداشت و جدا شدند، در سال ۲۰۱۱ دوباره با هم آشتی کردند که البته باز هم دوامی نداشت. در آن زمان سخنگوی ایموگن مدعی شد رونالدو، ایموگن را با تماس های تلفنی متعددش کلافه کرده بود.

نامزد سابق رونالدو ایموگن توماسایموگن توماس

دزیره کوردرو

در سال ۲۰۱۶ مدت کوتاهی رونالدو و دزیره کوردروتبدیل به تیتر اول رسانه ها شدند ولی ظاهرا رونالدو فکر می کرد وی “گرسنه شهرت” است و بنابراین فورا ازهم جدا شدند. به گزارش پرشین وی این مدل اسپانیایی در حال حاضر نامزد واکین کوریا فوتبالیست آرژانتینی است.

دزیره کوردرومدل اسپانیایی دزیره کوردرو

جوردانا جاردل

می توان گفت در بین نامزدهای سابق رونالدو ، جوردانا مدل بریزیلی اولین نامزد جدی رونالدو بعد شهرتش محسوب می شود. او خواهر ماریو جاردل خواهر هم تیمی رونالدو در لیسبون بود و آنها در سال ۲۰۰۳ با هم آشنا شده بودند.

لیست نامزدهای سابق رونالدورونالدو در کنار مادرش و جوردانا جاردل

مرچه رومرو

رونالدو و مرچه مدل و مجری تلویزیون پرتغالی بیش از یک سال در بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ با هم بودند ولی از آنجا که در طول آن سال رونالدو در تیم منچستر و در انگلستان زندگی می کرد، ظاهرا نتوانستند رابطه خود را با وجود بعد مسافتی ادامه دهند.

مرچه رومرومجری پرتغالی مرچه رومرو

نریدا گالاردو

قبل اینکه رونالدو به تیم رئال مادرید بپیوندد، با مدل اسپانیایی و دانشجوی سابق پرستاری نریدا گالاردو آشنا شد ولی ظاهرا برخی از سبک های پوششی رونالدو برای وی خوشایند نبود. اخیرا وی با متهم کردن جورجینا رودریگز به عمل های جراحی متعدد برای شبیه شدن به کیم کارداشیان، نامش دوباره در خبرها ظاهر شده است.

نامزدهای سابق رونالدو قبل جورجینانریدا گالاردو

لوانا بلتی

در سال ۲۰۰۹ رونالدو با لوآنا بلاتی خواهر دوست فوتبالیستش جولیانا بلتی آشنا شد که البته ماندگار نشد. لوآنا در حال حاضر استایلیست و طراح لباس است.

لوانا بلتیلوانا بلتی خواهر فوتبالیست جولیانا بلتی

لوسیا ویالون

مدت کوتاهی بعد جدایی از ایرینا، نام رونالدو در کنار خبرنگار و مجری تلویزیون اسپانیایی لوسیا ویالون دیده شد و در اولین ماه های سال ۲۰۱۵ کاملا همه چیز بین آنها تمام شده بود تا جایی که حتی خانواده رونالدو اصلا منکر هرگونه ارتباطی بین او لوسیا شدند.

لوسیا ویالونلوسیا ویالون مجری تلویزیون

نامزدهای سابق رونالدو : ثریا چاوز

چاوز که یکی از نامزدهای سابق رونالدو و همچنین یکی از بازیگران شناخته شده در پرتغال است، در سال ۲۰۰۶ وقتی هنوز شهرت چندانی نداشت با رونالدو آشنا شد ولی بعد بازی در فیلمی به نام “Call Girl” به شهرت رسید. از قضا فیلم مذکور در سال ۲۰۰۷ تبدیل به پرفروش ترین فیلم پرتغال نیز شد.

ثریا چاوزبازیگر پرتغالی ثریا چاوز

کارینا فرو

در سال ۲۰۰۲ این مدل پرتغالی با رونالدو در کنار ساحل دیده شد و به گزارش پرشین وی او را به عنوان نامزد رونالدو خطاب قرار می دادند ولی آن هم دوامی نداشت.

کارینا فروکارینا فرو

بیپاشا باسو

در سال ۲۰۰۷ بیپاشو باسو مدل و بازیگر هندی تایید کرد که آنها با علاقه غیرمنتظره رونالدو به فیلم های بالیوودی و یافتن این وجه مشترک با یکدیگر، آشنایی شان شروع شد و بعد ملاقات، دوستی شان را حفظ کردند.

بیپاشا باسوبیپاشا باسو بازیگر و مانکن هندی

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: thesun

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس