جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

نوشته های افراد معروف ایرانی روی بیلبورد شهر از علی ضیا تا سعید راد

تاریخ نشر :دوشنبه 09 مه 2022 اشتراک:
نوشته های افراد معروف اخبار گوناگون
در این ویدئو نوشته های افراد معروف ایرانی را که می خواهند روی بیلبورد بزرگ شهر بنویسند مشاهده می کنید که در خندوانه آن را گفتند

رامبد جوان در برنامه خندوانه فرهنگ سازی های زیادی انجام داده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن نوشته های افراد معروف ایرانی که روی بیلبورد بزرگ شهر خواهند نوشت را مشاهده می کنید

نوشته های افراد معروف روی بیلبورد

در این ویدئو نوشته های افراد معروف ایرانی که در خندوانه گفتند روی بیلبورد شهر می نویسند را می بینید

ویدئویی از نوشته های افراد مشهور روی بیلبورد شهر

افراد مشهور در آخرین لحظات زندگی شان چه گفتند؟

خیلی از بزرگان تاریخ پیش از آنکه غزل خداحافظی را بخوانند حرف های جالبی زدند؛ بعضی از معروف ترین های آن را اینجا می توانید بخوانید.

چه گوارا

براساس مدارک و اسناد طبقه بندی شده از گروه ویژه نظامیان آمریکایی وقتی جوخه آتش داشتند انقلاب بزرگ آرژانتینی را به گلوله می بستند گفت: «بزنید! اما این را بدانید که یک مرد را می کشید.» اما جان لی اندرسون که زندگینامه چه گوارا را نوشته در کتابش آورده که وقتی در سال ۱۹۶۷ او در بولیوی به دام آمریکایی ها افتاد و برای اعدام آماده شد، فریاد زد: «بزنید نامردهای بزدل! شما در نهایت فقط یک نفر را می کشید.»

نوشته های افراد معروفنوشته های افراد معروف بعد مرگ

وینستون چرچیل

پس از سال ها جنگ و هیاهو نسخت وزیر پیشینی انگلیس، آخرین کلمات را زیر لب زمزمه کرد. او گفت: «دیگر از همه چیز خسته شده ام.» پس از آن برای ۹ روز به کما فرو رفت و دیگر از جای برنخاست.

الیزابت اول

روایت های مختلفی درباره مرگ «ملکه پاکدامن» الیزابت اول وجود دارد که در سال ۱۶۰۳ از دنیا رفت. نمی شود با قطعیت گفت که کدام یک درست است ولی مشهورترین جمله ای که در لحظات پیش از مرگ از او نقل شده این است: «همه سرزمین ها و دارایی ام فقط برای دوره کوتاهی بود.»

نوشته های افراد معروفالیزابت اول

آلبرت انیشتین

او یکی از نوابعپغ بی نظیر تاریخ بود که انسان را با دنیای تازه و شگفت انگیزی از علم فیزیک آشنا کرد. در آخرین لحظات زندگی اش وقتی انیشتین مطمئن شد که آن روز دیگر آخرین روز عمرش خواهدبود به آرامی گفت: «تمام شد. من کارم را همین جا به پایان رساندم!»

اینستاگرام و برترین ها

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس