چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

سفر جلیل فرجاد برای دیدار دخترش « مارال فرجاد» به بوداپست

تاریخ نشر :سه‌شنبه 21 ژوئن 2022 اشتراک:
سفر جلیل فرجاد اخبار گوناگون
در این ویدئو سفر جلیل فرجاد بازیگر پیشکسوت کشورمان را به بوداپست مشاهده می کنید که برای دیدن مارال به آنجا رفته است

جلیل فرجاد بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران است که دو دختر به نام های مارال و مونا دارد که هردوی آنها از بازیگران خوب سینما هستند. امروز در پرشین وی می خواهیم سفر جلیل فرجاد را به بوداپست ببینیم که برای دیدن دخترش مارال رفته است.

سفر جلیل فرجاد به بوداپست

در این ویدئو سفر جلیل فرجاد را به بوداپست می بینید

ویدئویی از حضور مارال و پدرش در بوداپست

مارال فرجاد در گفت‌وگو با مجله مجارستانی، از تجربه بیماری سرطان گفت

مارال فرجاد در گفت‌وگو با یک مجله مجارستانی، از تلاشش برای آگاهی‌رسانی به مردم پس از ابتلا به سرطان گفت و این‌که به همه بگوید این بیماری، قابل درمان است.مارال فرجاد، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که این روزها را در بوداپست مجارستان سر می‌کند، با مجله هفتگی NOK LAPJA که در آن کشور منتشر می‌شود، درباره تجربه‌اش از بیماری سرطان، گفت‌وگو کرد.

این بازیگر، بخشی از گفت‌وگوی خود با این مجله را که بیش از ۴۰ سال است در حوزه زنان فعالیت می‌کند، در صفحه اینستاگرامش، بازنشر کرده است:

سفر جلیل فرجادمارال فرجاد

«عکس‌هایی که ازش دیده بودم مو نداشت. از زیبایی نفسم بند می‌آید، منتظر یک زن خیلی بیمار بودم که بیاید، ولی به جایش، یک دختر بی‌گناه از در وارد می‌شود؛ صورت معصوم و موهای کوتاه و حالت‌دار او، روی صورتش هست. حرکتش آرام است. رنگ چشمش به رنگ قهوه‌ای گردویی.

با احتیاط به دور و بر نگاه می‌کند و آهسته روی صندلی می‌نشیند. یادم می‌آید عکس‌هایی که ازش دیده بودم، مو نداشت، بدون مژه و نگاه خسته و در واقع مثل یک موجود بی‌پناه به‌نظر می‌رسید و از همه این‌ها امروز هیچ نشانی نیست…

‎-خودش می‌گوید: اوایل که شیمی درمانی را انجام می‌دادم، همه‌اش می‌گفتم چرا من؟

سفر جلیل فرجادبیماری مارال فرجاد

‎ولی وقتی که شرایط را پذیرفتم، شروع کردم در مورد این بیماری تحقیق کردن. خیلی از هنرمندها را پیدا کردم که از این بیماری مردند ولی آن موقع به فکرم نمی‌رسید که ما بیشتر درمورد آدم‌هایی که از این دنیا می‌روند اخبار می‌شنویم ولی آن‌هایی که زنده می‌مانند و سالم می‌شوند اخباری نمی‌شنویم…

همین موضوع باعث شد وقتی در روند بهبودی قرار گرفتم، گفتم وقتش است
که به آدم‌ها بگویم آن‌هایی که مثل من بیمار شده‌اند، واقعا امید هست که خوب شوند.»

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس