سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

باورتان می شود مجید قناد دختری دارد که کارگردان سینما است

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 30 مارس 2023 اشتراک:
سمن قناد اخبار گوناگون
مجید قناد متولد ۵ تیر ۱۳۳۳ در خرمشهر، مجری برنامه های کودک است. ترکیب او و سه عمو فتیلیه ای باعث شده بود بچه های نسل 70 و 80 روزهای جمعه منتظر برنامه های شاد این گروه باشند. برنامه ای که به دلایلی برای همیشه پایان یافت.

مجید قناد فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه هنرهای زیبای تهران است، او بیشتر به نام عمو قناد در تلویزیون مشهور شد، حالا در دانشگاه تدریس می کند. سمن دختر اقای مجری راه پدرش را در پیش گرفته است و موفق شده است در سینما به عنوان کارگردان فعالیت کند. سمن قناد را در پرشین وی ببینید.

سمن قناد

سمن قناد بازیگر خوش چهره و جوان تئاتر و کارگردان دختر مجید قناد است.

دختر مجید قناد بازیگر خوشسمن قناد بازیگر خوش

سمن می گوید هرگز از نام پدرش در فعالیتش استفاده نکرده است و دوست دارد به عنوان یک هنرمند مستقل در فضای سینمای ایران فعالیت داشته باشد. بازی در نمایش «تملیخا» از کارهای خوب دختر قناد است که به نظر می رسد او به دلیل استعدادی که دارد می تواند در آینده سینمای ایران به شدت بدرخشد.

دختر مجید قنادسمن دختر مجید قناد

او درباره پدرش می گوید که همواره تفکیکی میان زندگی کاری و زندگی خانوادگی‌اش قائل می‌شده است و وقت کافی را برای فرزندانش گذاشته است. دختر هنرمند مجری مشهور نگران است که به اعتبار پدرش لطمه وارد کند بنابراین هیچ جا نامی از او نمی برد .

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس