ساناز سماواتی بازیگر خوشنام و پسرش سر صحنه فیلمبرداری

تاریخ نشر :یکشنبه 17 آوریل 2022 اشتراک:
ساناز سماواتی بازیگر خوشنام اخبار گوناگون
در این تصویر ساناز سماواتی بازیگر خوشنام ماه رمضانی را در پشت صحنه این سریال مشاهده می کنید که پسرش نیز حضور پیدا کرده است

سریال خوشنام در شب های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش می شود. بازیگران خوبی در این سریال ایفای نقش می کنند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از ساناز سماواتی بازیگر خوشنام را در پشت صحنه سریال برای شما قرار دهیم که با پسرش حضور دارد

ساناز سماواتی بازیگر خوشنام و پسرش

ساناز سماواتی با انتشار عکس زیر نوشت:

چه حس خوبیه ؛ فرزندمان بیاد مهمونی سر کارمون .
من که کلی انرژی گرفتم .
شما چطور ؟ چقدر وقت میزارید برای فرزندتون ؟‌

ساناز سماواتی بازیگر خوشنامساناز سماواتی بازیگر خوشنام و پسرش

تصویربرداری سریال خوشنام در تهران ادامه دارد

سریال خوشنام به کارگردانی علیرضا نجف زاده آخرین روزهای تصویربرداری را در تهران می‌گذراند.

سریال خوشنام به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی احمد زالی این شب‌ها از شبکه یک سیما پخش می‌شود و هنوز تصویربرداری آن ادامه دارد.نجف‌زاده نیز در این باره بیان کرد: این سریال این روزها در لوکیشنی واقع در چیتگر و در یک باشگاه سوارکاری تصویربرداری می‌شود که ضبط آن تا آخر هفته ادامه دارد.

سریال ماه رمضانیسریال ماه رمضانی

وی اضافه کرد: بعد از آن هم عوامل سریال یکی دو روزی به شهر مشهد می‌روند و بخشی از سکانس‌های پایانی سریال را در این شهر تصویربرداری می‌کنند. به بهانه عکس ساناز سماواتی بازیگر خوشنام درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم.

این کارگردان درباره تم قصه و نقدها به کلیشه توبه یک خلافکار سابقه‌دار عنوان کرد: کلیشه چیز بدی نیست، مثل اینکه بگوییم چرا خودرو چهار چرخ دارد! کلیشه‌ها هم براساس اصول ثابتی ایجاد می‌شوند. برخی در نقدهایی که وارد می‌کنند نگاه مغرضانه‌ای دارند.

ساناز سماواتی بازیگر خوشنامبازیگران خوشنام

نجف‌زاده در پایان درباره خط سیر داستان گفت: حتماً تا پایان کار غافلگیری داریم اما مخاطب باید همه کار را ببیند و بعد نقد خود را مطرح کند.

سریال «خوشنام» در شب‌های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش می‌شود و هومن حاج عبدالهی، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، نیلوفر رجایی فر، محمدرضا داودنژاد، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا بازیگران سریال هستند.

اینستاگرام و موج نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس