دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

ست قرمز لباس عجیب و غریب تیپ بیلی آیلیش در یک مهمانی

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
بیلی آیلیش خواننده جوان آمریکایی از نظر نوع پوشش بسیار متفاوت تر از همسالانش است. استایل او اما بسیار مورد توجه طرفدارانش قرار می گیرد و الگوی بسیاری از هم سن و سالانش است.

پوشش بیلی آیلیش همواره از رنگ های جذاب و جوان پسندی است که با بسیاری از خواننده ها متفاوت است. او استایل و امضای خودش را دارد.  ست قرمز بیلی آیلیش در یک مهمانی تعجب بسیاری از هوادارانش را برانگیخت. استایل جدید خواننده جوان آمریکایی را در پرشین وی ببینید.

ست قرمز بیلی آیلیش

ست قرمز لباس عجیب و غریب تیپ بیلی آیلیش در یک مهمانیست قرمز لباس عجیب و غریب تیپ بیلی آیلیش در یک مهمانی

لباس های انتخابی بیلی آیلیش

بیلی آیلیش اکثرا با لباس هایی چند سایز بزرگتر از خودش دیده می‌شود. لباس های گشاد بیلی معمولا رنگ هایی روشن دارند و گاهی اوقات هم با کلاه و عینک های بزرگ و کفش های نایکی دیده می‌شود.

ست قرمز لباس عجیب و غریب تیپ بیلی آیلیش در یک مهمانیست قرمز بیلی آیلیش

این سبک بیلی از طرف بسیاری از طرفدارانش مقبولیت بسیاری پیدا کرده است و بعضی از طرفدارانش هم سعی می‌کنند دقیقا از سبک او پیروی کنند. اما دلیل اصلی انتخاب شدن این استایل لباس های گشاد و اورسایز از طرف بیلی آیلیش چیست؟ در یکی از مصاحبه های اخیر بیلی همین سوال از او پرسیده شد و او در جواب گفت که می‌خواهد بخشی از خودش را مخفی نگه دارد و همیشه بخشی از خودش را از دید عموم دور نگه دارد. با این اوصاف دیگر کسی نمی‌تواند در موردش نظر بدهد و او را نقد کند.

استایل لباس های گشاد و اورسایزاستایل لباس های گشاد و اورسایز

در ادامه بیلی گفت که به نظرش مرد و زن باید بتوانند آزادانه هر سبکی که می‌خواهند را بپوشند. اشاره به این مورد احتمالا به این خاطر است که بسیار معتقدند او همواره لباس هایی پسرانه می‌پوشد. در استایل بیلی آیلیش دیگر لباس پسرانه و دخترانه معنی ندارد و بعضی از لباس های انتخابی او در طول روز می‌تواند برای هر دو طرف مناسب باشد.

استایل سبز فسفری بیلی آیلیش در کنسرتاستایل سبز فسفری بیلی آیلیش در کنسرت

هودی های بیلی معمولا با یک عینک خاص و کفش های نایکی همراه است. بیلی علاقه ای به کفش های دخترانه ندارد و معمولا رنگ کفش هایش را با بخش دیگری از پوشش هماهنگ می‌کند. همچنین اکسسوری ها هم معمولا مکمل هودی های این خواننده است.

استایل سبز فسفری بیلی آیلیش در کنسرت

استایل پوششی بیلی آیلیش در کنسرت هایش معمولا تفاوتی با حالت عادی او ندارد و در اینجا هم لباس های اورسایز با رنگ های خاص انتخاب معمول بیلی هستند.

بیلی همچنین به کفش هایش هم اهمیت ویژه ای می‌دهد و معمولا با کفش هایی خاص و منحصر به فرد در کنسرت هایش حاضر می‌شود. باز هم ست بودن رنگ ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در اکثر مواقع کفش ها با لباس بالاتنه ست هستند و بین این دو هم شلوار جین حضور دارد.

اینستاگرام ـ سارا بار

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس