دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

شوخی رضا یزدانی با علی اوجی وقتی مهمان خانه اش بود

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
شوخی رضا یزدانی اخبار گوناگون
در این ویدئو شوخی رضا یزدانی خواننده معروف کشورمان را با علی اوجی در خانه اش مشاهده می کنید

رضا یزدانی خواننده معروف ایرانی است که ترانه های زیبایی تاکنون خوانده است. رضا یزدانی با علی اوجی دوستان صمیمی هستند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از شوخی رضا یزدانی با علی اوجی را برای شما قرار دهیم که در خانه او مهمان است

شوخی رضا یزدانی با علی اوجی

در این ویدئو شوخی رضا یزدانی با علی اوجی را می بینید

ویدئویی از شوخی خواننده معروف با علی اوجی

آهنگ رضا یزدانی اثری رسمی برای تیم ملی در جام جهانی نیست

رضا یزدانی آهنگی با عنوان «ایران صدای نفسامه» را خوانده است که این اثر سفارش داده شده از سوی فدراسیون فوتبال نیست.

از ساعاتی پیش خبری روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که براساس آن رضا یزدانی آهنگ تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را خوانده است. اما واقعیت این است که این آهنگ با بودجه بخش خصوصی ساخته شده و آهنگ رسمی تیم ملی برای جام جهانی نیست. بی‌شک آهنگ رسمی تیم ملی برای جام جهانی باید از سوی فدراسیون فوتبال سفارش داده شده باشد یا اینکه مورد تایید این فدراسیون قرار بگیرد و از این طریق در اختیار فیفا قرار داده شود.

شوخی رضا یزدانیآهنگ تیم ملی رضا یزدانی

«ایران صدای نفسامه» نام آهنگی است که «رضا یزدانی» با موسیقی «بابک زرین» و ترانه «مهدی ایوبی» و تنظیم «بهتاش زرین» خوانده و به زودی منتشر خواهد شد. مراحل تولید این اثر از اواخر تیرماه آغاز شده بود.

در روزهای گذشته محمد معتمدی به عنوان خواننده آهنگ تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شد.

شوخی رضا یزدانیرضا یزدانی

رضا یزدانی در حالی برای تیم ملی خوانده که سابقه اجرای آثاری مانند ترانه «وطن یعنی» برای جام جهانی ۲۰۱۶ برزیل و ترانه «پرچم» سرود رسمی کاروان المپیک ایران در رقابت‌های اینچه اون کره جنوبی را دارد.

در ادوار گذشته جام‌های جهانی شهرام ناظری، امیر تاجیک، احسان خواجه‌امیری و سالار عقیلی به عنوان خوانندگان آهنگ رسمی تیم ملی در این رقابت بزرگ فوتبالی انتخاب شد و آثارشان تولید و منتشر شد.

اینستاگرام و تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس