استوری فریبا نادری در قسمتی از خانه شیک و زیبایش

تاریخ نشر :جمعه 07 اکتبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
فریبا نادری که از زندگی لوکسی برخوردار است همیشه سعی می کند در صفحه شخصی اش بخشی از رفاه و زیبایی خانه و زندگی را به اشتراک بگذارد.

فریبا نادری بازیگر سریال های ستایش و آسمان همیشه ابری نیست این روزها کمتر فعالیت تصویری دارد و بیشتر به خاطر پست و استوری هایی که در صفحه شخصی اش منتشر می کند رسانه ای میشود.  استوری فریبا نادری در قسمتی از خانه شیک و زیبایش را در پرشین وی ببینید.

استوری فریبا نادری

اولین چیزی که بارها در مقالات مختلف و آموزش و مشاوره های دکوراسیون بیان شده، این هست که متراژ و ابعاد فضا در نمایش لوکس اون بسیار مهم هست. یک فضای کوچیک و جمع و جور با ارتفاع کم و نورگیری محدود برای اینکه لوکس و شیک به چشم بیاد، اصول بسیار متفاوت و البته دشوارتری داره.

استوری فریبا نادری در قسمتی از خانه شیک و زیبایشاستوری فریبا نادری در قسمتی از خانه شیک و زیبایش

پیاده کردن دکوراسیون خیلی لوکس و چشمگیر تو یه خونه یا فضای کوچیک خیلی وقت ها شبیه اینه که یه پرنسس رو تو یه آپارتمان کوچیک بخواین اسکان بدین!

اگه منزل تون کوچیک هست یا یه خونه جمع و جور و نقلی در اختیار دارین، گزینه پیشنهادی من براتون یه دکور مدرن و ترجیحا متمایل به مینیمال هست. حالا حتی اگر خیلی هم اصرار دارین به دکوراسیون کلاسیک، بهتره که المان های دکوراسیون لوکس و پر زرق و برق رو کلا فراموش کنین و از سبک های نئو کلاسیک استفاده کنین.

استوری فریبا نادری در قسمتی از خانه شیک و زیبایشپذیرایی فریبا نادری در خانه زیبایش

هماهنگی دکوراسیون داخلی با رنگ آمیزی دیوارها، کفپوش‌ها و سقف از نکات بسیار مهم در چیدمان منزل است. حال اگر با خانه‌های لوکس ایرانی طرف باشید، ایجاد این هماهنگی سخت‌تر خواهد بود. به همین دلیل در طراحی اولیه دکوراسیون داخلی خانه‌های بزرگ و لوکس ایرانی به وسایل منزل همچون فرش، مبلمان، پرده‌ها، لوازم دکوری و… توجه ویژه‌ای می‌شود.

خانه لوکسخانه لوکس

انتخاب وسایل منزل در ابعاد مناسب باعث می‌شود تا منزل شما شیک به نظر برسد. اما برخی افراد با انتخاب نادرست و اهمیت ندادن به اصول اولیه علم دکوراسیون داخلی، چیدمان منزل خود را به صورت غلو شده انجام می‌دهند. بنابراین می‌توان گفت نکته بسیار مهم در طراحی اولیه دکوراسیون داخلی خانه های لوکس ایرانی، ایجاد هارمونی و توجه به کنتراست رنگ‌هاست.

ویژگیهای خانه لوکس

دکوراسیون منزل را می‌توان با سبک‌های مختلفی همچون مینیمال، روستیک، ساده، مدرن و اشرافی انجام داد. این روزها به دلیل متراژ کوچک خانه‌ها اکثر افراد به دنبال سبک‌های ساده و مدرن برای دکوراسیون منزل خود هستند. اما در این بین برخی مردم همچنان به سبک خانه‌های بزرگ، لوکس و سلطنتی علاقه‌مندند.

شاید تصور کنید دکوراسیون خانه‌های لوکس و لاکچری ایرانی فقط دارای سبک اشرافی است. باید بگوییم که خوشبختانه این روزها طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های لوکس برای سبک مدرن هم انجام می‌شود.

اینستاگرام ـ ساتیشو ـ معمار نو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس