استایل ورزشی مهناز افشار هنگام بازی تنیس همراه مربی اش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 سپتامبر 2022 اشتراک:
استایل ورزشی مهناز افشار اخبار گوناگون
در این ویدئو استایل ورزشی مهناز افشار بازیگر مهاجرت کرده ایرانی را در آلمان مشاهده می کنید که مشغول یادگیری تنیس است

مهناز افشار بازیگر جوان ایرانی است که چند سالی است به خارج کشور رفته و سال گذشته با کشف حجاب رسمی راه بازگشت خود به سینمای ایران را برای همیشه بست. امروز در پرشین وی می خواهیم استایل ورزشی مهناز افشار را در حال بازی تنیس برای شما قرار دهیم

استایل ورزشی مهناز افشار

مهناز افشار با انتشار ویدئو زیر نوشت:

ففط اونجاش که مربی میگه عالیه
انگیزه ورزش
اولین جلسه

ویدئویی از تنیس بازی خانم بازیگر

درباره فیلم آشفته گی بیشتر بدانید

آشفته گی به‌مثابه نامش، یک فیلم کاملاً آشفته است و همان تکه‌های امیدبخش «خفه‌گی» را هم ندارد که بخواهیم برای این چندگانه، اگر قرار باشد ساخته شود، چندان ذوق کنیم و هیجان‌زده شویم، برعکس، به نظر می‌رسد که باید دعا کنیم، جیرانی به فضای فیلم‌سازی خودش که با آثاری چون «قرمز»، شناخته می‌شود و روزهای اوجش بازگردد.

آشفته گی با قاب‌هایی که مشخصاً کج بسته‌شده‌اند، روایتش را شروع می‌کند
و تا پایان نیز ادامه می‌دهد. در ابتدای فیلم، با سایه‌های تاریک
و نورهای تندوتیز و زاویه‌های مشخص روبرو هستیم تا مانند «خفگی»،
جیرانی بار دیگر به سینمای اکسپرسیونیسم ادای احترام کند.

استایل ورزشی مهناز افشارمهناز افشار در آشفته گی

در ادامه، باوجوداینکه آشفته گی مانند «خفه‌گی» سیاه‌وسفید نیست؛ اما رنگ‌های خنثی قاب را پر می‌کند و همه این‌ها در کنار هم، فضای آشفته و پریشان‌ ذهنی کاراکترها را به تصویر می‌کشد. در ادامه زاویه‌ها نرم‌تر می‌شود و در حینی که در سکانس مهم وقوع قتل، تصویری از ماه قاب را پرمیکند، روی چراغ‌های گرد ماشین تأکید می‌شود تا آشفته گی نرم نرمک، به سمت فضای نوآر گام بردارد.

استایل ورزشی مهناز افشارآشفته گی

روایت هم مسیر مشابهی پیش می‌گیرد و زن اغواگر، با همان شمایل کلاسیکی که در ذهن متصور می‌شوید از راه می‌رسد. تا همین‌جا، که تازه ابتدای قصه آشفته گی است شباهت این فیلم با ساخته قبلی فیلم‌ساز، کاملاً مشخص و هویدا است. دو برادر که باهم اختلاف دارند، ازنظر اخلاقی باهم متفاوت هستند، یکی دست به قتل همسر ثروتمند خود می‌زند و در این راه از یک زن دیگر کمک می‌گیرد. تنها تفاوت اصلی دو اثر، به‌جا به‌جایی نقش اغواگر از مرد به زن و رنگی بودن اثر برمی‌گردد.

اینستاگرام و نماوا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس