جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

تدارکات لاکچری عربستانی‌ها برای تولد ۲۹ سالکی جورجینا

تاریخ نشر :یکشنبه 29 ژانویه 2023 اشتراک:
تولد جورجینا اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از جشن تولد جورجینا رودریگز همسر زیبای رونالدو در عربستان را مشاهده می کنید که سعودی ها برای او سنگ تمام گذاشتند. سعودی ها یک تولد لاکچری و فوق لوکس را برای همسر رونالدو کرفتند

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم النصر عربستان این روزها در مرکز توجه ها قرار دارد. علاوه بر او همسرش جورجینا رودریگز نیز مورد توجه عکاسان و رسانه ها قرار گرفته است. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از جشن تولد جورجینا در عربستان را برای شما قرار دهیم که سعودی ها برای او گرفتند

تولد جورجینا در عربستان

نامزد کریستیانو رونالدو تولد ۲۹ سالگی خود را در فضایی متفاوت و خاص در کشور عربستان جشن گرفت.

کریستیانو رونالدو که به تازگی به النصر عربستان پیوسته، به همراه خانواده‌اش در شهر ریاض سکونت دارد و در یکی از مجلل‌ترین خانه‌های این شهر ساکن شده است.

تولد جورجیناتولد جورجینا روردریگز

در این بین جورجینا رودریگس نامزد او هم طرفدارهای زیادی در عربستان دارد و همواره مورد توجه رسانه‌ها و مردم قرار می‌گیرد.

حال او ۲۹ ساله شده و رونالدو جشن تولدی برای نامزدش در عربستان گرفته است و یک دسته گل بزرگ شبیه پروانه برای او تدارک دیده و نامزد آرژانتینی خود را سورپرایز کرده است.

تولد جورجیناسورپرایز تولد جورجینا

سورپرایز سعودی ها برای همسر رونالدو

با حضور خانواده رونالدو در عربستان، به نظر می‌رسد مقامات این کشور به هر طریقی علاقه دارند تا از وجود آن‌ها استفاده کنند. کریستیانو رونالدو و نامزدش این روزها خیلی بیشتر از فوتبال برای این کشور فایده دارند و مدیران باشگاه النصر نیز برای راحتی آن‌ها هیچ امکاناتی را دریغ نمی‌کنند.

جورجینا رودریگس، نامزد آرژانینی رونالدو که امروز تولد ۲۹ سالگی‌اش را جشن گرفت، احتمالا یکی از خاص‌ترین تولدهای زندگی‌اش را در کشور عربستان تجربه کرد.

هدیه رونالدو به همسرشهدیه رونالدو به همسرش

عربستانی‌ها برای این تولد خانوادگی یک بخش از یک رستوران لوکس را به جورجینا اختصاص دادند و آن را برای سورپرایز کردن او آماده کردند. تدارک این تولد پرخرج به قدری بود که خود کریستیانو رونالدو هم درگیر فیلمبرداری از بخش‌های مختلف آن شد و به نظر می‌رسد پیش از غافلگیر شدن نامزدش خود کریستیانو غافلگیر شده است!

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس