شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

امیر حسین آرمان در جشن تولد سورپرایزی برای مریلا زارعی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 06 دسامبر 2022 اشتراک:
تولد مریلا زارعی اخبار گوناگون
در این ویدئو جشن تولد مریلا زارعی بازیگر معروف ایرانی را در سریال مانکن مشاهده می کنید که امیرحسین آرمان برای او گرفت

مریلا زارعی بازیگر معروف ایرانی است که در فیلم و سریال های خیلی خوبی بازی کرده است. او در سریال مانکن که از شبکه نمایش خانگی پخش شد نیز ایفای نقش کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از جشن تولد مریلا زارعی را برای شما قرار دهیم

جشن تولد مریلا زارعی

در این ویدئو تصاویری از تولد لاکچری مریلا زارعی در مانکن را مشاهده می کنید

ویدئویی از تولد بازیگر سریال مانکن

افشای علت مجرد ماندن مریلا زارعی ! 

مریلا زارعی بازیگر سرشناس ایرانی بعد سالها دلیل مجرد بودن خود را فاش کرد.

مریلا زارعی متولد ۲۵ فروردین ۱۳۵۳ در تهران می باشد. مریلا زارعی در سال ۱۳۷۱ برای اولین بار با سریال کارآگاه وارد تلویزیون شد. مریلا زارعی برای بازی در فیلم زیر سقف دودی سیمرغ نقش اول زن خود را در جشنواره فجر ۹۵ را دریافت کرد. مریلا زارعی از سفیران موسسه نیکوکاری مهر آفرین می باشد. مریلا زارعی به تازگی در سریال جیران به عنوانی یکی از بازیگران نقش اول بازی می کند.

مریلا زارعی بازیگر سرشناس و بسیار توانمند و خواهر ملیکا زارعی که او را به نام خاله شادونه می شناسید بعد از سالها در یک مصاحبه دلیل مجرد بودن خود را مطرح کرد.

تولد مریلا زارعیمریلا زارعی

مریلا زارعی هنرمند بی حاشیه و مردمی دلیل مجرد بودن خود را تمرکز بر روی بازیگری مطرح کرد.در واقع این عشق باعث مجردی اوست !

مشخصات فردی

گرایشی به تجملات خاصی ندارد، ساده پوشی و ساده زیستی جزء بخشی از شخصیت اوست. در لباسهای مشکی ساده بلند و لباسهای پوشیده و خیلی بلند احساس امنیت می کند.

همیشه دوست دارد که زندگی شخصی اش در آرامش باشد و دوست ندارد مورد توجه رسانه ها باشد. در منزلش آرامش اولین حرف را می زند.

تولد مریلا زارعیمریلا زارعی بازیگر

علائق شخصی

دوست دارد که نقش هایی که قرار است در فیلم ها بازی کند، قبل از تصویربرداری آن را تمرین کند، اکثریت مواقع در منزل این کار را انجام می دهد و بیشتر دوست دارد اول صبح که نشاط خاصی دارد به تمرین بپردازد.

اینستاگرام و وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس