یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

تیپ پاییزی و اسپرت جنیفر لوپز در جشن شکرگزاری ۲۰۲۲

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
تیپ اسپرت جنیفر لوپز اخبار گوناگون
در این تصویر تیپ اسپرت جنیفر لوپز خواننده معروف آمریکایی را در جشن شکرگذاری با تم پاییزی مشاهده می کنید

جنیفر لوپز خواننده معروف آمریکایی است که چند ماه پیش برای بار چندم ازدواج کرد و این بار با عشق سابق خودش بن افلک ازدواج کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از تیپ اسپرت جنیفر لوپز در خانه اش را برای شما قرار دهیم که در شب جشن شکرگذاری گرفته است

تیپ اسپرت جنیفر لوپز بازیگر

عکس جدید جنیفر لوپز با استایل پاییزی

تیپ اسپرت جنیفر لوپزتیپ اسپرت جنیفر لوپز خواننده

روز شکرگزاری (Thanksgiving Day) در دوران مختلف

داستان نامگذاری این روز تقریبا به ۴۰۰ سال پیش بازمیگردد. این مراسم برای اولین بار در سال ۱۶۲۱ میلادی در جایی که امروز به نام ایالت ماساچوست میشناسیم، برگزار شد. در سال ۱۶۲۰ صدها نفر از سراسر اقیانوس اطلس به سمت سرزمین پلیموت و ماساچوست سفر کردند.

در آن سال زمستان بسیار سختی را مردم تجربه کردند. این سرما شدید باعث شد تا تمام محصولات کشاورزی از بین برود و افراد بسیاری با کمبود آذوقه مواجه شدند و گرسنگی باعث شد تا افراد زیادی جانشان را از دست بدهند. تعدادی از بومیان آمریکای شمالی با کشت ذرت و چند نوع محصولات زراعی توانستند این بحران را پشت سر بگذارند و خودشان را از گرسنگی و به دنبال آن مرگ حتمی نجات دهند.

جشن شکرگذاریجشن شکرگذاری

سال های بعد، کشت محصولات زراعی در این منطقه افزایش و رونق بیشتری پیدا کرد. آنها توانستند تا علاوه بر ذرت، محصولاتی مانند جو، لوبیا و کدو تنبل را پرورش دهند.

مردم در سال ۱۶۲۱ تصمیم گرفتند تا به شکرانه نعمت هایی که خداوند به آنها بخشیده و نجاتشان از فقر مراسمی برگزار کنند. تاریخ برگزاری جشن شکرگزاری یا Thanksgiving Day در کشورهای مختلف متفاوت است. در بخش هایی از آمریکا و استرالیا این جشن در چهارمین پنجشنبه ماه نوامبر و کانادا در دومین دوشنبه ماه اکتبر را برگزاری جشن می پردازند. این روز در بسیاری از نقاط کانادا و آمریکا تعطیل است.

تیپ اسپرت جنیفر لوپزغذای جشن شکرگذاری

لذیذترین و پرطرفدارترین غذایی که در این شب سرو می شود، بوقلمون شکم پر است. بوقلمون از جمله غذاهایی می باشد که معمولاً در اکثریت کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. بوقلمون شکم پر به وسیله سبزیجات و انواع مواد غذایی دیگر طبخ می شود و محبوب ترین و معروف ترین غذای جشن شکرگزاری می باشد. افرادی هم هستند که طعم بوقلمون را دوست ندارند، بنابراین غذاهای دیگری مانند خرچنگ یا گوشت آهو را برای این شب آماده می کنند.

اینستاگرام و لحظه آخر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس