اتفاقات غیرمنتظره و عجیب در حین پخش زنده صداوسیما

تاریخ نشر :دوشنبه 03 مه 2021 مشاهده : 1023
اتفاقات غیرمنتظره و عجیب در حین پخش زنده صداوسیمااخبار گوناگون
در این ویدئو چند مورد از اتفاقات غیرمنتظره در پخش زنده را مشاهده می کنید

اشتباه و سوتی در برنامه های پخش زنده امری اجتناب ناپذیر است و ممکن است برای هر برنامه ای رخ دهد. اما گاهی این اتفاق ها انقدر شدید هستند که تا سالها در یاد و خاطر مردم باقی می ماند. امروز در پرشین وی می خواهیم تعدادی از اتفاقات غیرمنتظره در پخش زنده را برای شما قرار دهیم.

اتفاقات غیرمنتظره در پخش زنده

حکایت اشتباه مجری‌هایی که در قاب برنامه‌های صداوسیما حاضر می‌شوند،
می‌تواند حکایت یک لحظه غفلت و یک عمر پشیمانی‌شان باشد و
حالا حالاها می‌تواند در ذهن مخاطب‌ها باقی بماند. در ادامه می خواهیم تعدادی از اتفاقات غیرمنتظره در پخش زنده را با هم مرور کنیم

ویدئو چند اتفاق باورنکردنی در صداوسیما

بد نیست درباره صداوسیمای ایران بیشتر بدانید

تلویزیون ملی ایران در روز ۱ فروردین ۱۳۴۶ رسماً افتتاح شد تا بعدتر سازمان رادیو و تلویزیون ملی ایران شکل بگیرد. در آن زمان تجهیزات سخت‌افزاری تلویزیون در اختیار وزارت پست، تلگراف و تلفن بود و محتوای آن توسط اداره تبلیغات و انتشارات تولید می‌شد. در سال‌های بعد گسترش فعالیت‌های رادیوتلویزیونی به سراسر کشور ایجاب می‌کرد تا نهاد یکپارچه‌ای تشکیل شود و از سال ۱۳۵۰ تمامی تأسیسات در اختیار سازمان رادیو و تلویزیون ملی قرار گرفت.

اتفاقات غیرمنتظره در پخش زنده

صداوسیمای ایران

به بهانه اتفاقات غیرمنتظره در پخش زنده درباره تاسیس صداوسیما بیشتر صحبت می کنیم. شاه شخصاً رضا قطبی را به ریاست سازمان منصوب کرد و زمان پخش برنامه‌ها به سرعت زیاد شد. در اواخر انقلاب دو شبکه تلویزیونی (برنامه اول و برنامه دوم) فعال بودند و با گسترش تأسیسات، بیش از ۹۵٪ جمعیت شهرنشین و چیزی در حدود ۷۵٪ از جمعیت کشور قادر به دریافت امواج تلویزیونی بودند. پیش از انقلاب در حدود ۴۰٪ برنامه‌های تلویزیون خارجی و وارداتی بودند و برنامه‌های ساخت داخل نیز عمدتاً از برنامه‌های خارجی الگوبرداری شده بودند.

در بحبوحهٔ ناآرامی‌های انقلاب ۱۳۵۷ و زمانی که ارتشبد ازهاری نخست‌وزیر
ایران شد، تورج فرازمند به ریاست سازمان رادیو و تلویزیون ملی
ایران پس از رضا قطبی برگزیده شد.

خبرفوری و ویکی پدیا

2021-05-03 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی