شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خوش شناسی این زن در حادثه متروپل آبادان از زبان خودش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 31 مه 2022 اشتراک:
زن آبادانی اخبار گوناگون
در این ویدئو صحبت های زن آبادانی را مشاهده می کنید که با خوش شانسی از مرگ حتمی در ساختمان متروپل نجات پیدا کرده بود

از حادثه دردناک مترو پل آبادان ۸روز می گذرد و همچنان عملیات آواربرداری ادامه دارد. تاکنون بیش از ۳۴ جسد از زیر آوار پیدا شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای خوش شانسی یک زن آبادانی را برای شما قرار دهیم که از مرگ نجات پیدا کرده است

خوش شانسی زن آبادانی

ویدیویی از زن آبادانی که روز حادثه ریزش ساختمان، نجات پیدا کرد.

ویدئویی از صحبت های خانم آبادانی خوش شانس

این خانم آبادانی که در حال پذیرایی از امدادگران حادثه متروپل است، روز حادثه در ساختمان متروپل وقت دکتر داشت.

مامان عباس وقتی تاکسی سوار شد به جای امیری به اشتباه به راننده تاکسی گفت لین‌یک و نجات پیدا کرد.

جزئیات بیشتر درباره حادثه متروپل آبادان

کارشناسان دلیل ریزش این ساختمان را عدم رعایت ضوابط فنی و استانداردهای لازم در سازه می دانند. در این میان امدادگران در حال آوار برداری و کشف اجساد احتمالی هستند.

بر اساس این گزارش پیکر دو جان باخته حادثه متروپول هم از زیر آوار پیدا شد. پدر ملیکا در محل کشف این پیکرها، دختر خود را شناسایی کرد. ملیکا دختر مینوشهری بود که در حادثه متروپل آبادان جان باخت.

زن آبادانیحادثه آبادان

او به همراه خواهرش چند دقیقه‌ای زیر سایبان بستنی فروش کنار متروپل آبادان منتظر مادرشان بودند که ساختمان بر سرشان آوار شد.

در آواربرداری از ضلع شمالی ساختمان متروپل، تعدادی پیکر دیگر پیدا شده. هم اکنون نیروهای امدادی فعال در صحنه در حال آواربرداری برای دسترسی به اجساد قربانیان هستند. به بهانه خوش شانسی زن آبادانی درباره حادثه متروپل بیشتر صحبت می کنیم.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، عملیات آواربرداری در حال حاضر در محدوده ضلع شمالی ساختمان، در محل مغازه بستنی فروشی ادامه دارد.

زن آبادانیمتروپل آبادان

پیکر ۳ جان باخته کشف و رهاسازی شده در متروپل، هم شناسایی شد. با باز شدن دسترسی تیم‌های آواربرداری به طبقه زیرین ساختمان متروپل، پیکر فوزی، عرفان و آرین جلیلیان شناسایی و به خانواده تحویل داده شدند.

به گفته امدادگران حاضر در صحنه، عرفان و آرین، پیکر دو پسر خانواده جلیلیان در حالی پیدا شد که همدیگر را در آغوش گرفته بودند.

همچنین پیکر حمیدرضا جلیلیان برادرزاده فوزی جلیلیان دو روز پیش در میان آوارهای متروپل کشف و شناسایی شده بود.

رکنا و مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس