یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خودکشی سایه افضلی بازیگر سریال نیوکمپ منوچهر هادی

تاریخ نشر :یکشنبه 07 جولای 2024 اشتراک:
سایه افضلی حوادث روز
سایه افضلی سال‌ ها پیش تغییر جنسیت داده و در سریال های منوچهر هادی بازی کرده و به جز بازیگری کار دوبله و نویسندگی نیز انجام می داده است و به تازگی خبر خودکشی وی منتشر شده و اما هنوز این خبر تایید رسمی نشده است.

بازیگر تغییر جنسیت داده سریال های نیوکمپ و دل که با منوچهر هادی همکاری داشته بود به زندگی خود پایان داده و گفته می شود او سال گذشته نیز یک بار قصد جان خود را کرده که ناموفق بوده است. در ادامه جزئیات خودکشی سایه افضلی را در پرشین وی مشاهده کنید.

خودکشی سایه افضلی

خبری مبنی بر خودکشی بازیگر سریال نیوکمپ در فضای مجازی منتشر شده که البته هنوز به طور رسمی تایید نشده است. بر اساس گزارش برخی رسانه ها، سایه افضلی سال گذشته نیز یک خودکشی ناموفق داشت.

در صورت صحت این خبر، او دومین بازیگر سریال نیوکمپ است که جان خود را از دست می‌دهد. اسفند سال گذشته معین محمودزاده دیگر بازیگر این سریال بر اثر ایست قلبی در ۳۸ سالگی درگذشت.

افضلی در مصاحبه‌ ها و گفتگوهای مختلف، از تجربه زندگی خود به عنوان یک فرد ترنس و چالش‌ های پیش رو سخن گفته است.

بیوگرافی بازیگر تغییر جنسیت داده

سایه افضلی متولد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۴ در اصفهان است. او با نام اصلی شایان افضلی سال‌ ها پیش تغییر جنسیت داد و از مرد به زن تبدیل شد و پس از تغییر جنسیت ازدواج کرد.

خودکشی سایه افضلیمنوچهر هادی و سایه افضلی

این چهره جوان در زمینه‌ های مختلف هنری از جمله بازیگری، دوبله، و نویسندگی فعالیت داشته است.  او در آثار سینمایی و تلویزیونی متعددی به ایفای نقش پرداخته و همچنین صدای بسیاری از شخصیت‌ های انیمیشنی را دوبله کرده است.

او در سریال‌ های دل و نیوکمپ به کارگردانی منوچهر هادی بازی کرده بود.

ماجرای خودکشی سایه افضلی در سال قبل

سایه افضلی با انتشار ویدیویی سال گذشته در اینستاگرامش اعلام کرد که خودکشی ناموفق داشته است.

وی که در ابتدا پسر بوده است با عمل تغییر جنسیت ، دختر میشود و ازدواج میکند. پس از مدتی عکس های دوران پسر بودن ایشان را در فضای مجازی منتشر کردند و باعث از بین رفتن زندگی سایه افضلی و جدایی از همسرش شد.

عکس های یک پسر جوان بــه نام «شایان» کنار عکس هایش همراه با جمله «او یک پسر بود» قرار گرفت و ماجرا حتی بــه گوش خانواده همسرش هم رسید.

روزیاتو , رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس