یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات قتل شرور غرب تهران با ۲ ضربه چاقو در کافه‌ باغچه محله کن

تاریخ نشر :شنبه 06 جولای 2024 اشتراک:
قتل شرور غرب تهران حوادث روز
در کافه‌ باغچه محله کن مردی که از اراذل و اوباش غرب تهران بوده در جریان یک نزاع با مرد سابقه‌ داری قربانی جنایت شده و جانش را از دست داده و قاتل نیز از محل جنایت متواری شده و هنوز این قاتل بی رحم دستگیر نشده است.

در پی یک درگیری خونین در کافه باغچه محل کن در پایتخت مرد شروری در این درگیری به قتل رسیده و قاتل و یا قاتلان وی متواری شده اند. در ادامه جزئیات قتل شرور غرب تهران را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل شرور غرب تهران

به‌دنبال قتل شرور غرب تهران با ضربه چاقو در کافه‌باغچه محله کن، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بامداد امروز شنبه شانزدهم تیرماه، مرگ مشکوک مرد جوانی در یک کافه‌ باغچه در محله‌ کن تهران از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.

درگیری خونین در کافه‌ باغچه در محله‌ کن

با اعلام این خبر، تیمی از مجرب‌ ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ۲ ضربه چاقو به قتل رسیده بود، بررسی‌ های اولیه هم نشان می‌داد مقتول که از اراذل و اوباش غرب تهران بوده در جریان یک نزاع با مرد سابقه‌داری قربانی جنایت شده است.

قتل شرور غرب تهراندرگیری و قتل در غرب تهران

گزارش‌ها حاکی از آن است درگیری بین مقتول و قاتل، که هر دو از مشتریان کافه بودند، به‌خاطر “چشم تو چشم شدن” و “مسائل پیش‌ پا افتاده” آغاز شده است.

قاتل که گفته می‌ شود دارای سابقه کیفری بوده و از پابند الکترونیکی نیز استفاده می‌ کرده، با چاقو به جان مقتول افتاده و پس از دو ضربه مهلک به گردن وی، از صحنه جنایت متواری شده است.

جزئیات قتل شرور غرب تهران

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف ابتدا هویت عامل جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی در رابطه با دستگیری مرد جنایتکار ادامه دارد.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس