یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دستگیری مادر و دختر در پرونده شلیک مرگبار به پدر خانواده در تهران

تاریخ نشر :سه‌شنبه 09 جولای 2024 اشتراک:
قتل پدر خانواده تهرانی حوادث روز
در پی کشف جسد مردی میانسال شواهدی از قتل وی توسط یک قاتل آشنا مطرح شده و همسر و دختر ۱۸ ساله وی دستگیر شده و این مرد با شلیک گلوله در میان شمشادهای پارکی واقع در غرب پایتخت به قتل رسیده و جسدش پیدا شده بود.

در پی دستگیری مادر و دختری تهرانی رازهای از جنایت مسلحانه آن ها در جنت آباد فاش شده و به نظر می رسد یک دسیسه خانوادگی در این جنایت بوده است. در ادامه جزئیات قتل پدر خانواده تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل پدر خانواده تهرانی

تحقیقات برای رمزگشایی از قتل مرد میانسالی که با شلیک گلوله به قتل رسیده بود، به بازداشت همسر و دختر ۱۸ ساله وی منجر شد.

بامداد هجدهم تیرماه به قاضی موسی‌ رضازاده، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی میانسال به قتل رسیده است. جسد او در میان شمشادهای پارکی واقع در غرب پایتخت پیدا شده بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که او که براثر شلیک یک گلوله به سرش جان باخته است.

در کنار جسد مرد میانسال، یک جعبه ابزار پزشکی و عینک آفتابی که متعلق به مقتول بود، به چشم می خورد. در ادامه تحقیقات میدانی مشخص شد، ‌ افرادی که در پارک حضور داشتند با شنیدن صدای شلیک گلوله به سمت شمشادها رفته و با جسد مرد میانسال مواجه شده بودند اما کسی قاتل را ندیده بود. در حالیکه تیم جنایی پایتخت در صحنه جرم در حال تحقیقات بود،  ناگهان زنی به همراه دختر ۱۸ ساله‌اش از لابه‌لای جمعیت عبور کرده و فریاد کشید که مقتول شوهر اوست.

کشف جسد مرد میانسال

این زن در تحقیقات گفت: ساعتی قبل برای خرید دارو برای شوهرم که مریض بود از خانه خارج شدم اما وقتی برگشتم، اثری از او نبود. هر چه به تلفن همراهش زنگ زدم جواب نداد و از آنجایی که معده‌ درد داشت، نگرانش شدم و به همراه دخترم شروع به جست‌وجو برای پیدا کردن او کردم. وقتی متوجه جمعیت شدیم، کنجکاو شدیم و پس از کنار زدن آنها، با جسد همسرم مواجه شدیم.

قتل پدر خانواده تهرانیبازداشت مادر و دختر

این زن درباره جعبه ابزار پزشکی که کنار جسد شوهرش کشف شده بود گفت: جعبه متعلق به من است که هر وقت برای پرستاری از پدرم نزد او می‌رفتم آن را با خودم می بردم اما نمی دانم چرا در اطراف جسد شوهرم پیدا شده است. من جعبه را داخل ماشینم گذاشته بودم!

دستگیری مادر و دختر بعد از قتل پدر خانواده تهرانی

پس از اظهارات عجیب همسر مقتول، بازپرس جنایی دستور بازداشت او را صادر کرد. نخستین دلیل بازپرس این بود که جعبه وسایل پزشکی که متعلق به زن جوان میانسال، در کنار جسد مقتول پیدا شده بود.

دلیل دوم اینکه، زن میانسال مدعی بود وقتی دیده شوهرش در خانه نیست، با تلفن همراه او تماس گرفته اما بررسی‌ ها نشان می‌ داد که لحظه تماس وی با شوهرش همزمان با شلیک گلوله به سر مقتول بوده است. دلیل سوم نیز این بود که مادر و دختر برای یافتن ردی از پدر خانواده درست به محلی رفته بودند که قتل رخ داده بود.

بازپرس جنایی، علاوه بر زن میانسال، دستور بازداشت دختر او را هم صادر کرده و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس