شنبه, ۵ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

فال روز جمعه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۲

اشتراک:
فال روز جمعه 17 آذر ماه 1402 فال و طالع بینی
اگر از دستور خدا عتاب کنی و به بندگان خدا ریا کنی همه کس و همه چیز از تو دور می شوند. طمع به مال مردم نکن که اگر مردم تو را ببخشند خدا تو را نمی بخشد پس با خدا باش. حلقه ی در خانه ی خدا را بگیر تا خدا تو را به حلقه ی یار برساند و از بلاها رهایی یابی و دل خسته ات آرام گیرد.

با گریه و زاری کردن و تنهایی دست به کار شدن کاری از پیش نخواهی برد. خداوند کمکت می کند به عقل پیران اعتماد کن. خودت نیز همتی کن تا هرچه زودتر به نیتت برسی به هر کس خوبی کردی نتیجه ی بد دیدی. به خدا توکل کن صبح امید نزدیک است.. فال روز جمعه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۲ را در پرشین وی ببینید.

فال روز جمعه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۲

شما شخصی با تدبیر، مستقل، فعال و باهوش هستید. شخصیت اجتماعی شما و اشتیاقی که به پذیرفتن افکار و ایده های جدید نشان می دهید باعث می شود جلوتر از دیگران قرار بگیرید و روند پیشرفت سریعی داشته باشید. امسال شما از روابطی که به تازگی برقرار کرده اید بهره های زیادی خواهید برد.

اطلاعات گسترده ای که در زمینه ی تجارت دارید به شما کمک خواهد کرد که وارد معاملات پر سودی شده و کارهای جدیدی را آغاز کنید که به افزایش اعتبار شما در بازار کار کمک قابل توجهی خواهند کرد. مسلما شما سود بسیار زیادی به دست خواهید آورد، اما ضررهای پیش بینی نشده ای هم خواهید کرد که هر چند بسیار کم هستند برایتان خوشایند نخواهند بود. معاملات ملکی و مسائل حقوقی برایتان بسیار وقت گیر و هزینه بر خواهند بود و تا جای ممکن بهتر است که خودتان را با آنها درگیر نکنید. شما باید امسال توجه بیشتری به سلامتی خود داشته باشید.

مسائل عاطفی شاید تا قبل از بهار به آن خوبی که انتظار دارید نباشند، اما پس از آن اوضاع خیلی بهتر خواهد شد.

فال روز ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

همسر یا عشق ‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری که مورد تایید شماست، زمینه شادی و خوشحالی‌تان را فراهم می‌کند. اوضاع مالی شما بهبود پیدا می‌کند و شاهد افزایش درآمدی خواهید بود. قسمتی از این پول را برای روز مبادا کنار بگذارید. شرایطی برای فراغت و تنهایی پیدا می‌کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم برای روزهای پرکار آینده را بدست آورید.

فال روز ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

احساس خستگی می‌کنید و حوصله ندارید. امروز بیشتر از همیشه استراحت کنید تا خستگی از تن شما بیرون رود. دوستی قدیمی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد امروز نصحیت‌هایی را برای افزایش درآمد در اختیار شما می‌گذارد، این نصیحت‌ها را انجام دهید و به لطف توصیه‌های این دوست، شرایط را برای افزایش درآمد مهیا سازید. به خاطر داشته باشید که با یک دست نمی‌توانید چندین هندوانه بردارید و برای حل مشکلات از دوستان کمک بگیرید.

فال روز ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

فرد از خدا بی‌خبری می‌خواهد میان شما و همسر یا عشق ‌زندگی‌تان فاصله بیندازد، قبل از اینکه این فرد برنامه‌های خود را عملی کند، ایشان را شناسایی کنید و به وی ثابت نمایید که هیچ‌چیزی بین شما و عشق‌ زندگی‌تان فاصله نخواهد انداخت. خودتان را محدود نکنید و فرصتی از امروز را به انجام کارهای دلخواه اختصاص دهید. روحیه انسان‌دوستی دارید و همیشه به دیگران کمک می‌کنید. این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید محبت‌های شما بدون پاسخ باقی نمی‌ماند.

فال روز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای ماه متولدین تیر

انسان شجاع و نترسی هستید و از چیزی هراس ندارید، این روحیه امروز برای حل مشکلات به کمک شما می‌‌آید. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان خانواده امروز پند و اندرزی را با شما درمیان می‌گذارد، این نصیحت را در زندگی به کار گیرید و به این فرد ثابت کنید که قدر نصیحت‌های ایشان را می‌دانید. کارهای زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کارها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید.

فال روز جمعه 17 آذر ماه 1402فال روز جمعه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۲

فال روز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای ماه مرداد

روحیه سخاوتمندی دارید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. علاقه زیادی به نشست‌و‌برخاست با اطرافیان دارید، اما امروز ترجیح می‌دهید که تنها باشید و کسی مزاحم‌تان نشود، این اتفاق خواهد افتاد و فرصتی برای تنهایی و استراحت پیدا می‌کنید. فکرهای بی‌شماری در سر دارید و شبی نیست که خواب آسوده‌ای تجربه کنید، به صلاح شما نیست که این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت فکری برای رسیدن به آرامش بردارید و شب‌هایی آسوده با خوابی عمیق را تجربه نمایید.

فال روز ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

به خاطر داشته باشید که زندگی همیشه فراز و فرودهای خاص خودش را دارد و در رویارویی با مشکلات زانوی غم به بغل نگیرید. گوش شما به پندواندرز اطرافیان بدهکار نیست و نصیحت‌های اطرافیان را به کار نمی‌گیرید، به خاطر داشته باشید که اطرافیان صلاح شما را می‌خواهند و نصیحت‌های ایشان را گوش کنید.

فال روز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲  برای متولدین مهر

امروز بیشتر از همیشه روی کمک همکاران یا همسایه‌ها حساب باز کنید. ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما رسیده است. مطمئن باشید که اجرای این ایده‌ها دستاوردهای چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت. دوستان و آشنایان شما را حسابی تحویل می‌گیرند و برنامه‌های خاصی برایتان در نظر گرفته‌اند. لطف ایشان را به خاطر داشته باشید و در اولین فرصت محبت‌هایشان را جبران کنید.

فال روز ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

خطری وجود نازنینتان را تهدید نمی‌کند و روز را بدون هرگونه حادثه به پایان می‌رسانید. اهل‌ صرفه‌جویی و پس‌انداز نیستید و این وضعیت باعث شده تا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداشته باشید. امروز زمان مناسبی است تا از این شرایط درس بگیرید و فکری به حال پس‌انداز و صرفه‌جویی بردارید. یکی از آشنایان دائم در کارهای خصوصی شما دخالت می‌کند. ادامه این وضعیت اصلاً به صلاح شما نیست. در نتیجه امروز با این فرد صحبت کنید و دست ایشان را از زندگی خصوصی خود کوتاه نمایید.

فال روز جمعه 17 آذر ماه 1402فال روز جمعه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۲

فال روز ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای متولدین آذر ماه

قدر این دوست را بدانید و در آینده بیشتر از وی خبر بگیرید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و حسابی عاشقی کنید. انجام کار مهمی که نیازمند هزینه زیادی است را به آینده موکول نمایید. به خودتان وعده‌داده‌اید تا فرصتی از امروز را به انجام کارهای دلخواه بپردازید و حسابی تفریح کنید. امروز این فرصت فراهم می‌شود، از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و حسابی تفریح کنید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان روزی سرشار از عاشقی را برای شما در نظر دارد و عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

فال روز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برای متولدین دی ماه

ذهن آشفته‌ای دارید و فکرهای زیادی آرام و قرار از شما گرفته شده است. اجازه ندهید این شرایط در آینده ادامه پیدا کند. با انجام کارهای دلخواه به آرامش برسید و به آشفتگی‌های ذهنی خود پایان دهید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دستتان می‌رسد، بهتر است که قسمتی از این پول را پس‌انداز کنید و آینده مالیتان را تضمین نمایید. دوستی که مدت‌هاست از او خبر ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند.

فال روز جمعه ۱۷ آذر برای متولدین بهمن

کار ناتمامی دارید و به‌رغم این‌که این کار را باید در موعد مقرر انجام دهید، حوصله انجام آن را ندارید و انجام این کار را پشت گوش میندازید، این وضعیت اصلاً به صلاح شما نیست و در اولین فرصت این کار را به پایان برسانید. رابطه‌ای که با همسر یا عشق ‌زندگی‌تان دارید را سرشار از عشق و صفا کنید.

 فال روز جمعه  آذر ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

مهمانی ترتیب داده‌اید و دوست و آشنا را دعوت کرده‌اید، پذیرایی از مهمان‌ها ممکن است خستگی شما را به دنبال داشته باشد، اما اجازه ندهید خستگی به شما غلبه کند و هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای خوشی و رضایت مهمان‌ها انجام دهید. یکی از نزدیکان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید امروز حسابی ناراحت و افسرده است، این فرد را در غم و غصه‌هایش تنها نگذارید و هر کاری که از دستتان بر می‌آید را برای شادی ایشان انجام دهید.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده