جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

فال روز شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

اشتراک:
فال روز شنبه 5 اسفند ماه 1402 فال و طالع بینی
هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.. فال روز شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ را در پرشین وی ببینید.

فال روز شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. اتفاق ناخوشایندی را تجربه‌ کرده‌اید. به‌رغم اینکه مدتی است از این اتفاق می‌‌گذرد، هنوز هم نگران هستید و غصه می‌خورید. ادامه این رویکرد در سال تولدتان اصلاً به صلاح شما نیست. در این سال غصه‌ها را به باد فراموشی بسپارید و زندگی را با تلاش بیشتری دنبال کنید. مطمئن باشید زحمت‌هایی که در سال تولدتان می‌‌کشید، بدون نتیجه باقی نمی‌ماند. در اسفند امسال با فرد سرشناسی روبه‌رو می‌شوید. این آشنایی را به دوستی بلندمدتی تبدیل کنید و دامنه رفقای‌تان را گسترش دهید. به فروردین سال آینده که رسیدید، سایه همای سعادت روی سر شما میفتد. در این ماه از جایی که انتظارش را ندارید، پولی روانه حساب‌های بانکی شما می‌شود. به صلاح شماست که تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. اردیبهشت سال آینده که از راه‌ رسید، با تغییر مهمی در زندگی روبه‌رو خواهید شد. این تغییر را به بهانه‌ای برای ایجاد سبک جدیدی در زندگی‌تان تبدیل کنید.

کارهای زیاد در خرداد سال آینده روی سر شما آوار می‌شود. از زیر بار این کارها شانه خالی نکنید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. در اَمرداد سال آینده چشم از دارایی‌های خود بر ندارید. در این ماه دزدی در کمین اموال شماست. به شهریور سال آینده که رسیدید، سرتان خلوت می‌شود و فرصتی برای مسافرت پیدا می‌کنید. به همراه دوستان یا اعضای خانواده راهی سفر شوید و با کوله‌باری پر از خاطره‌های خوش به دیار خود باز گردید.

عشقی آتشین در مهر سال آینده به جان شما میفتد. مواظب احساسات خود باشید و اجازه ندهید قلبتان بر عقلتان غلبه کند. به آبان سال آینده که رسیدید، مشکلی جدی راه شما را سد می‌کند. برای حل این مشکل کوتاه نیایید و از افراد باتجربه کمک بگیرید. آذر سال آینده زمان حساسی برای شماست. در این ماه موقعیتی چشمگیر برای دستیابی به موفقیت‌‌های بیشتر پیدا می‌کنید. به صلاح شماست که در این ماه بیشتر از همیشه به فکر شکار فرصت‌ها باشید. در دی ماه سال آینده با پیشنهادی برای تغییر شغل یا محل زندگی روبه‌رو می‌شوید. به صلاح شماست که عجله نکنید و قبل از هر تصمیمی، نظر افراد با تجربه را جویا شوید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان برسانید. در این سال به گونه‌ای رفتار کنید تا به چراغ راهی برای سال‌های آینده زندگی شما تبدیل شود.

فال روز ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

روز بسیار فرخنده‌ای را در پیش‌رو دارید و سرگرمی‌های زیادی انتظار شما را می‌کشد. از این شرایط بیشترین استفاده را ببرید و لحظه‌های شادی را تجربه کنید. پولی به کسی قرض داده‌اید. امروز این پول بازپرداخت می‌شود. به صلاح شماست که تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای آینده کنار بگذارید. انسان محبوبی هستید و امروز اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می‌کنید. به لطف این روحیه امروز دوستان بیشتری پیدا کنید.

فال روز ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

از یکی از دوستان صمیمی خود خبر ندارید و حسابی دلتنگ‌اش شده‌اید. در اولین فرصت خبری از این دوست بگیرید و دیدارها را تاره کنید. با اتفاق غیرمنتظره‌ای در محل‌کار یا منزل روبه‌رو خواهید شد. اجازه ندهید این اتفاق روز شما را خراب کند و به هر قیمتی که شده روز را با شادی و نشاط به پایان برسانید.  احساس می‌کنید روابط میان شما و همسر یا عشق ‌زندگی‌تان مانند سابق گرم نیست و دلتنگ روزهای آغازین آشنایی‌تان هستید. امروز ورق بر می‌گردد و عشق‌ زندگی‌تان بیشتر از چیزی که انتظار دارید به شما محبت خواهد کرد.

فال روز ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

امروز با بی‌حوصلگی از بستر بلند شده‌اید و حال‌ خوشی ندارید. اجازه ندهید این شرایط روز شما را خراب کند. سری به دوستان و آشنایان بزنید و با هم‌صحبتی با رفقای قدیم، روحیه خود را باز یابید. با شرایطی برای افزایش درآمد مواجه خواهید شد. از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و سودی چشمگیر به جیب بزنید. روز بسیار خوبی را آغاز کرده‌اید و سرشار از انرژی و نشاط هستید، این وضعیت را به فال نیک بگیرید و کارهای روزمره را راحت‌تر از همیشه پشت‌ سر بگذارید.

فال روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای ماه متولدین تیر

فردی که خاطرش برای شما عزیز است قولی به شما داده، اما امروز مشخص می‌شود که توان وفای به عهد را ندارد و قادر به انجام این قول نیست. به این فرد سخت‌ نگیرید و بد قولی که در حق شما روا داشته را به روی ایشان نیاورید. همسر یا عشق ‌زندگی‌تان احساس می‌کند که مانند گذشته به ایشان اهمیت نمی‌دهید و از چشم شما افتاده‌است. قبل از اینکه این احساس به ناراحتی عمیقی تبدیل شود، امروز هدیه‌ای برای عشق‌ زندگی‌تان خریداری کنید و با تقدیم این هدیه به ایشان ثابت کنید که بیشتر از همیشه به وی اهمیت می‌دهید.

فال روز شنبه 5 اسفند ماه 1402فال روز شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

فال روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای ماه مرداد

روحیه‌ای‌ منفی‌باف دارید و از زمین و زمان گله می‌کنید، قبل از اینکه این روحیه کار دستتان بدهد، مثبت‌گرایی را در زندگی در پیش بگیرید و افکار منفی را دور بریزید. قدر پول و سرمایه‌ خود را بدانید و ولخرجی نکنید. در غیر این صورت زودتر از چیزی که فکرش را بکنید قرض و بدهکاری بالا می‌آورید و حساب و کتاب زندگی از دستتان خارج می‌شود. اشتباهی که همسر یا عشق ‌زندگی‌تان مرتکب شده را ببخشید و به بزرگواری خود را به ایشان ثابت کنید.

فال روز ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

سایه همای سعادت روی سر شما میفتد و با اتفاق فرخنده‌ای در منزل یا محل‌کار روبه‌رو خواهید شد. شادی‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید و لحظه‌های خاطره‌انگیزی را در کنار اطرافیان تجربه کنید. انسان مهربانی هستید، اما محبت خود را به اطرافیان ابراز نمی‌کنید. این رویکرد را کنار بگذارید و دوستان و آشنایان را غرق در محبت و صفا کنید.

فال روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲  برای متولدین مهر

به مهمانی دعوت هستید و در این مهمانی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. دستتان را روی زانوی خود بگذارید و فکری برای افزایش درآمد بردارید. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کارهای خود قرار دهید. حضور بیشتری در کارهای گروهی داشته باشید و از هر فرصتی برای مشارکت در کارهای انسان‌دوستانه بهره بگیرید. حواستان را بیشتر از همیشه جمع کنید و مواظب اتفاق‌های اطرافتان باشید. در غیر این صورت با اتفاق ناگواری روبه‌رو خواهید شد و روزتان خراب می‌شود. با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد.

فال روز ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

دامنه ارتباط‌های خودتان با این فرد را گسترش دهید و از وی برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر، کمک بگیرید. فرصتی دست می‌دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید. شرایطی برای افزایش مهارت‌های شما مهیا می‌شود. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و دامنه مهارت‌های خود را گسترش دهید. مطمئن باشید به هر اندازه که توانمندی‌های بیشتری پیدا کنید، به همان اندازه درآمد شما افزایش می‌یابد. رابطه‌ میان شما و عشق ‌زندگی‌تان مانند سابق نیست و آتش عشقتان رو به سردی گذاشته است، قبل از اینکه این احساس فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌ زندگیتان ایجاد کند، فکری به حال این وضعیت بردارید و آتش عشق مشترکی که دارید را گرم‌تر از همیشه کنید.

فال روز شنبه 5 اسفند ماه 1402فال روز شنبه ۵ اسفند ماه ۱۴۰۲

فال روز ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین آذر ماه

به تلاش‌هایتان ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. سفری غیرمنتظره در پیش دارید و از آنجایی که آماده مسافرت نیستید، مضطرب و نگران شده‌اید. جایی برای نگرانی وجود ندارد، زیرا این سفر به‌خوبی و خوشی پایان می‌یابد و خاطره‌های خوشی را در ذهن شما ماندگار می‌کند. شایعه‌پراکنی را کنار بگذارید و اجازه ندهید مسائل پیش‌پاافتاده وقت شما را به خود مشغول کند. کار مهمی که مدتی است پشت‌ گوش میندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید.

فال روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین دی ماه

مدتی است که رابطه خوبی با همسر یا عشق ‌زندگی‌تان نداشته‌اید و سر چیزهای پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت با هم دعوا می‌کنید، قبل از اینکه این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌ زندگیتان ایجاد کند، فکری به حال این وضعیت بردارید و از امروز به غیر از سخن عشق و محبت، چیزی به عشق ‌زندگی‌تان نگویید.

فال روز شنبه ۵ اسفند برای متولدین بهمن

با انجام کارهایی که روحیه‌تان را تقویت می‌کند، انگیزه پیدا کنید و کسالت را کنار بگذارید. حسادت، عصبانیت، شک و تردید و حرص و آز به عنوان صفت‌های منفی شما شناخته می‌شوند و برای رسیدن به زندگی سالم از این صفت‌ها دوری کنید. منفعتی در کارهای شما ایجاد می‌شود و مشکلات‌ مالیتان خاتمه پیدا می‌کند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید تا در آینده مشکلات مالی گریبان شما را نگیرد. به خودتان وعده‌ خرید کالایی با ارزش را داده‌اید و مدت زیادی است که برای خرید این کالا لحظه‌‌شماری می‌کنید، اما تاکنون پول لازم برای خرید این کالا فراهم نشده است. امروز ورق بر می‌گردد و پولی بدست‌تان می‌رسد تا این کالا را خریداری نمایید، این خرید را با خیال‌راحت انجام دهید و مطمئن باشید خرید این کالا، رضایت خاطر شما و اعضای خانواده را به دنبال خواهد داشت.

فال روز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

همسر یا عشق زندگی‌تان امروز رفتار عجیبی را در پیش خواهد گرفت. برای چنین رفتاری به ایشان سخت نگیرید و مطمئن باشید گذر زمان، رفتار عجیب ایشان را تغییر خواهد داد. انسان هنرمندی هستید اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. اطرافیان رویتان حساب می‌کنند و شما را به‌عنوان فرد کاربلدی می‌شناسند. این شرایط باعث شده تا دوستان و آشنایان برای انجام کارهای ریزودرشت از شما کمک بگیرند. این وضعیت ایرادی ندارد، به شرط اینکه وقت خود را بیش‌از‌حد به دیگران اختصاص ندهید و از رسیدگی به خودتان غافل نشوید. روز شلوغ و پرکاری را تجربه می‌کنید و حجم زیاد کارها ممکن است باعث شود تا اعضای خانواده به این فکر بیافتند که اهمیت زیادی به آنها نمی‌دهید، اجازه ندهید چنین تصوری در میان اهل منزل شکل بگیرد و در اولین فرصت پس از اینکه سرتان خلوت شد، اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید و به آنها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس