درست کردن گل با کاغذ

اشتراک:
درست کردن گل با کاغذ خانه داری
ساخت گل با کاغذ، هنری است که اگه یاد بگیرید می تونید فقط با چند وسیله ساده تهیه کنید .گل کاغذی را می توانید در رنگهای مختلف و با ایده های جالب و خلاقانه تهیه نماییدبا ما همراه باشید .

گل کاغذی را می توانید در رنگهای مختلف و با ایده های جالب و خلاقانه تهیه نمایید، ساخت گل رز کاغذی کاردستی زیبا و جذابی است که کاربردهای زیادی می توان برای آن پیدا کرد. آموزش ساخت گل با کاغذ را در پرشین وی ببینید.

آموزش ساخت گل با کاغذ

ابتدا یک نوار کاغذ رنگی به عرض ۱ الی ۲ سانتی متر و طول دلخواه (هرچه طول کاغذ بیشتر باشد گل بزرگتر خواهد شد) ببرید. سپس روی آن را مطابق تصویر خط چین بکشید و از روی هر خط یک تا به سمت پایین و یک تا به سمت بالا روی نوار کاغذی بدهید.می توانید با درست کردن چند عدد از این گل ها این نمونه های زیبا را بسازید.با توجه به سایز گل مورد نظر خود یک دایره پیچ در پیچ روی کاغذ بکشید. سپس از روی خط هایی که کشیده اید کاغذ را برش دهید.وقتی برش کاغذ تمام شد از ابتدای بیرونی دایره شروع کنید نوار کاغذی را دور هم بپیچانید.

سعی کنید پیچاندن کاغذ حالت مخروطی به خود بگیرد و در پایان، انتهای نوار را که حالت گرد دارد را به زیر گل بچسبانید.حال گل رز زیبای شما آماده استفاده است.این مدل گل رز مانند مورد قبلی درست می شود با این تفاوت که به جای اینکه مدل پیچ در پیچ را به شکل ساده روی کاغذ بکشید باید آن را حالت قوس دار یا همان حالت گلبرگی بکشید و برش دهید.

گل کاغذی را می توانید در رنگهای مختلف و با ایده های جالب و خلاقانه تهیه نمایید، همچنین در ساخت آن از وسایلی نظیر: قیچی، منگنه، کاغذ رنگی و چسب استفاده کنید تا به وسیله آن ها گل های جالب و زیبایی داشته باشید، و بتوانید از گل های تهیه شده در منزل استفاده نمایید. کاردستی گل با کاغذ رنگی یکی از جذاب ترین کاردستی ها به شمار می رود.

آموزش ساخت گل با کاغذ ساخت گل با کاغذ

 

ساخت گل

ساخت گل با کاغذ رنگی یکی از ایده های جذاب است که می توانید با استفاده از کاغذ های رنگی گل های زیبا با مدل های مختلف را برای تزیین منزل یا اتاق کودکان تهیه نمایید، تصاویری که در مقاله برای شما همراهان گرامی ارائه می دهیم زیباترین گل کاغذی هستند، که با آسانترین روش می شود تهیه کرد، مدل های زیر را از دست ندهید.

ایده های متنوع و جذاب زیادی برای درست کردن گلهای مصنوعی تزئینی با استفاده از وسایل ساده و کم هزینه وجود دارد، در ادامه تصاویر انواع کاردستی های گل با کاغذ رنگی، ساخت کاردستی گل با استفاده از فوم و نمد پیشنهاد جذابی است که کاربرد زیادی نیز دارد و با بکارگیری کمی خلاقیت و ذوق می توان به راحتی گلهای تزئینی زیبایی در منزل درست کرد، در ادامه گلچینی از انواع کاردستی از گلهای زیبا با فوم و نمد را به اشتراک گذاشته ایم که ضمن لذت بردن از تماشای تصاویر می توانید ایده ساخت آنها را نیز الگو بگیرید.

آموزش ساخت گل با کاغذ گل کاغذی

آموزش گلسازی

از گل نمدی و یا گلهای فومی برای استفاده در تزئینات مختلفی همچون ساخت گلدان های زیبا، تزئین دیوار و درب اتاق ها، تزئین تل و گلسر دخترانه و بسیاری از وسایل تزئینی دیگر می توان استفاده کرد، انواع گلهای مصنوعی از پرکاربردترین تزئینات برای دیزاین منزل هستند که طرفدارن زیادی دارند و می توانید با ذوق و سلیقه خود مدلهای متنوعی از این گلها را در منزل بسازید؛ حال در صورتی که علاقمند به گلسازی با وسایل مختلفی همچون پارچه نمد و فوم هستید، می توانید از انواع کاردستی های گل رز، بابونه، لاله و … که در این بخش گلچین کرده ایم دیدن کنید و ایده بگیرید.

آفتاب  – ستاره

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی