حال و هوای بهاری به خانه دهید

اشتراک:
حال و هوای بهاری به خانه دهید خانه داری
در بعضی مواقع محیط خانه برای ما تکراری و خسته کننده می‌شود و می‌خواهیم تغییراتی را در آن ایجاد کنیم برای ایده های خلاقانه برای تغییر دکوراسیون منزل ویژه عید نوروز با ما همراه باشید .

فصل بهار فصل دوستداشتنی و دلنشینی است که همه ما دوست داریم متناسب با این فصل تغییراتی را ایجاد کنیم. اگر دوست دارید خانه ای متفاوت از روزهای قبل داشته باشید لازم نیست که هزینه فراوان برای این کار بپردازید ایده های تغییر دکوراسیون خانهرا در پرشین وی ببینید با ما همراه باشید .

ایده های تغییر دکوراسیون خانه

بهار نزدیک است .و همه ما در شور و تابی عجیب به سر می بریم .انگار به انتهای سال که نزدیک می شویم همه ما انتظار تغییر و تحولی در زندگی خود را داریم .
یکی از عواملی که می تواند برای ما تغییرات مثبت و روح افزایی داشته باشید تنوع در دکوراسیون منزل همراهبا ایده های بهاری است .بهار را با این اقدامات به خانه آورید.

از اتاق پذیرایی شروع کنید.با انتخاب رنگ‌های شاد زرد، لیمویی و نارنجی رسیدن بهار را احساس کنید.از گلدان‌های شاد و روشن، کوسن‌های طرح‌دار و باروح و قالیچه‌های کنفی استفاده کنید.سری به بازار بزنید و چیزهایی را که به محیط شما حس تازگی دهد، بدون صرف هزینه زیاد پیدا کنید.اتاق خواب اتاق‌خواب را بهاری کنید.با انداختن یک متر پارچه گل‌دار بالای تخت حال‌وهوای جدیدی به اتاق بدهید.با استفاده از قاب‌های ارزان‌قیمت تزیین‌شده با کاغذ کادو دیوارهای خالی را پر کنید.
پاتختی را با زدن یک رنگ متالیک جلا دهید.

ایده های تغییر دکوراسیون خانهتغییر ظاهر دکوراسیون داخلی

تغییرات دکوراسیون منزل

از گچبری‌های آماده سقف استفاده کنید و با زدن رنگ زرد آن‌ها را برای تزیین دیوار به کار ببرید.این صفحات گرد، سبک خاصی به اتاق پذیرایی می‌دهند.تنوع طرح داشته باشید.کشوهای دراور قدیمی را با دو نوع کاغذ با طرح گیاه و با استفاده از چسب اسپری تزیین کنید.از همین طرح روی چراغ سفید و ساده رومیزی استفاده کنید.
از سایه‌بان رومی آماده استفاده کنید.نوارچسب را به صورت عمودی و راه راه از بالا به پایین بچسبانید.به کمک یک اسفنج آماده و خشک روی پارچه به صورت موازی به آرامی رنگ آکریلیک بمالید.

بعد از خشک شدن رنگ، نوارچسب‌ها را بکنید.برای پایین پرده از یک میله استفاده کنید.بین دو رنگ نوار خط‌های منحنی بکشید.گاهی مواقع تنها با تغییر حال و هوای یک پنجره می‌توان بهار را به داخل آورد.با یک پرده طرح‌دار زیبا حالتی هنری به پنجره بدهید گل از گیاهان استفاده کنید.دو ظرف شیشه‌ای پایه‌دار را داخل هم قرار دهید.
گیاهان کوچک را در ظرف پایینی و برگ‌های بزرگ‌تر و آب را در ظرف رویی قرار دهید.یک سطل رنگ راحت‌ترین راه برای تغییر محیط است.از یک رنگ بهاری که حس شاد در شما ایجاد می‌کند، استفاده کنید و یک دیوار یا کل اتاق رابا آن رنگ کنید.

ایده های تغییر دکوراسیون خانهبا دکوراسیون بهاری

ایده هایی برای بهاری کردن

با استفاده از تکه‌ پارچه‌های شاد به‌راحتی کوسن و رومیزی درست کنید.در سرویس‌های بهداشتی می‌توانید آینه را دکوپاژ کنید.یک آینه با قاب صاف بخرید و با یک پارچه شاد قاب را دکوپاژ کنید.با چهار یا پنج پوشش، سطح صاف خواهد شد.با استفاده از عکس‌های هنری که بین قسمت‌های گچ‌بری شده قرار می‌دهید، اتاق‌پذیرایی رنگ و زیبایی خاصی پیدا می‌کند.برای جلوه بیشتر زیر عکس‌ها بوم بگذارید.

حتی می‌توانید دیوار ساده و سفید زیر عکس‌ها را رنگ خاصی بزنید.از تصاویر پرندگان استفاده کنید و آن‌ها را به دیوار آویزان کنید تا بدون هیچ هزینه‌ای فرم چاپی بگیرد.
استفاده از کام‌کوآت (نوعی پرتقال بسیار کوچک) داخل گلدان دارای آب و قرار دادن گل‌های لاله زرد یا هر گلبهاری دیگر روی آن‌ها و ظرف ‌میوه که با سیب سبز پر شده باشد، میز صبحانه شما را بهاری می‌کند.گاهی مواقع تنها با تغییر حال و هوای یک پنجره می‌توان بهار را به داخل آورد.

با یک پرده طرح‌دار زیبا حالتی هنری به پنجره بدهید.برگ به جای برگ‌های تازه که قهوه‌ای شده و هر چند هفته یک بار مجبور به عوض کردن آن خواهیدشد، می‌توانید از برگ‌های خشک استفاده کنید و برای عدم تغییر رنگ، روی آن‌ها اسپری آکریلیک بزنید.پرینت گل‌های متقارن، دیوار خالی را مرکز توجه خواهد کرد.برای این منظور با دوربین دیجیتال از گل‌ها عکس بگیرید.آن‌ها را بزرگ کنید و روی کاغذ گلاسه چاپ کنید و قاب یا روی بوم بچسبانید.

همشهری آنلاین  – میهن فال

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی