پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

تمیز کردن دستمال آشپزخانه

اشتراک:
بهترین روش شستن دستمال خانه داری
دستمال‌های آشپزخانه باید کاملا تمیز و بهداشتی باشند، چرا که در محیط کاملا بهداشتی یعنی در آشپزخانه قرار دارند. به بیان دیگر، از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه است و با سلامت افراد خانه در ارتباط مستقیم قرار دارد،با ما همراه باشید .

افرادی که در امور خانه و خانه‌داری مهارت دارند، می‌دانند که هر یک از دستمال‌های آشپزخانه مناسب یک کار مشخص است. برای مثال بعضی از دستمال‌های آشپزخانه مناسب گردگیری، برخی مناسب خشک کردن میوه و ظروف مورد استفاده قرار می‌گیرند. بهترین روش شستن دستمال را در پرشین وی ببینید.

بهترین روش شستن دستمال

تمیز کردن دستمال آشپزخانه برای تمیز کردن دستمالها یا اسفنجهای جرم گرفته ی آشپزخانه، ابتدا آنها را مدتی در محلولآب و نمک خیس کنید، تا سریع تر تمیز شوند.از این رو هر یک از این دستمال‌های آشپزخانه باید کاملا تمیز و بهداشتی باشند، چرا که در محیط کاملا بهداشتی یعنی در آشپزخانه قرار دارند. به بیان دیگر، از آنجایی که آشپزخانه قلب خانه است و با سلامت افراد خانه در ارتباط مستقیم قرار دارد، وسایل آشپزخانه نیز باید کاملا تمیز و بهداشتی باشند و شستن دستمال آشپزخانه باید در برنامه تمیز کردن خانه قرار گیرد.

معمولا جنس دستمال آشپزخانه ظریف و نازک است و باید در شستشوی آن دقت کنید. این روزها خشکشویی‌ها نیز شستن دستمال آشپزخانه شما را برعهده می‌گیرند. از این رو اگر زمان کافی برای شستن دستمال آشپزخانه ندارید و می‌خواهید دستمال آشپزخانه‌تان پاک و تمیز باشد، آن را به یک خشکشویی معتبر بسپارید.مزیت خشکشویی آنلاین این است که شما به صورت اینترنتی سفارشات خود را وارد می‌کنید .

نحوه شستن دستمال جادوییخشک کردن دستمال‌

از بین بردن لکه های دستمال

کارشناسان خشکشویی لباس و پارچه‌های را از درب محل تحویل می‌گیرند و با سرعت بالا و قیمت مناسب، سفارشاتتان را در محل تحویل می‌دهند. از این رو نه تنها در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنیم و در ترافیک و رفت و آمد نمی‌مانید، بلکه هزینه‌هایتان را نیز به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهید.

همان گونه که پیش از این گفتیم، هر یک از دستمال‌های آشپزخانه مناسب یک کار به‌خصوص است. از این رو دستمال‌هایی که به منظور تمیز کردن و گردگیری مورد استفاده قرار می‌گیرند در ارتباط مستقیم با میکروب و باکتری قرار دارند.در این صورت توصیه می‌کنیم دستمال‌های گردگیری را با دستمال‌های دیگر آشپزخانه نشویید و آن‌ها را به صورت جداگانه درون ماشین لباسشویی قرار دهید. این روش کمک می‌کند تا دستمال‌هایی که با آن ظرف خشک می‌کنید یا در تماس مواد غذایی قرار دارند، تمیز باقی بمانند.

بهترین روش شستن دستمالدانستنی های دستمال آشپزخانه

دانستنی های دستمال آشپزخانه

این نکته را به یاد داشته باشید: ممکن است دستمال آشپزخانه در تماس مستقیم با سلامتی انسان قرار داشته باشد. برای مثال دستمال آشپزخانه‌ای که با آن میوه یا ظروف را خشک می‌شوند یا حوله آشپزخانه‌ای که با آن دست خود را می‌شویید، همیشه باید تمیز باشند.از این رو دستمال‌های گردگیری را هر بار پس از استفاده، دستمال میوه و ظروف خشک‌کن را دو تا سه روز یک بار، حوله آشپزخانه را هر هفته، دستمال دم‌کنی را هر دو روز یک بار و دستمال دستگیره را هر دو هفته یک بار با مواد شوینده مناسب بشویید.

توصیه می‌کنیم به منظور شستن دستمال آشپزخانه مناسب خشک کردن ظروف و میوه از مواد شوینده شیمیایی استفاده نکنید، چرا که در تماس مستقیم با مواد غذایی قرار می‌گیرند. در این صورت بهترین مواد شوینده برای این گونه دستمال‌های آشپزخانه، سرکه سفید است. سرکه سفید یک پاک کننده قدیمی و قوی است که باعث حساسیت نمی‌شود.

خشکشویی آنلاین  –  مهسان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
خانه داری
بیشتر >
فرادرس