چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱

بوی تند دارچین و فرار مورچه ها

اشتراک:
بوی دارچین دافع مورچه خانه داری
دارچین راهی موثر برای از بین بردن مورچه‌های خانگی است. در واقع بوی آن مانع ورود مورچه‌ها به خانه و آشپزخانه شما می‌شود. برای ترفند خانگی برای فراری دادن مورچه از خانه با ما همراه باشید .

ای دور کردن مورچه ها روش های بسیاری وجود دارد اما هیچ کدام از آن ها به اندازه ی استفاده کردن از دارچین موثر نمی باشند. اگرچه ممکن است دارچین مورچه ها را از بین نبرد، اما با استفاده از آن می توانید مسیر مورچه ها را تغییر دهید  برای اطلاعات بیشتر برای بوی دارچین دافع مورچه با ما در پرشین وی همراه باشید .

بوی دارچین دافع مورچه

برای جلب موش های خانگی به تله های موش کافی است مقداری کره بادام زمینی یاکالباس یاآجیل یاشکلات داخل تله ها بگذارید،موش های خانگی عاشق این گونه مواد غذایی هستندوبه سرعت خود را به تله ها می رسانند….بوی تند دارچین و فرار مورچه ها ۱)برای دفع و دور کردن مورچه ها ازمکان زندگیشان کافی است مقداری دارچیندر چند نقطه منزلتان بریزید مورچه ها از بوی تند دارچین بیزارند وتاجای ممکن از آن فرارمی کنند.برای از بین بردن صفوف دور ودراز مورچه ها از سطح مکانهای مختلف منزلتان کافی است یک تکه نوار پهن مخصوص بسته بندی روی آنها قرار دهیدوسپس نوار را از زمین کنده و دوربریزید به این ترتیب کلی مورچه در عرض تنها چند ثانیه از بین می روند.

برای جلب موش های خانگی به تله های موش کافی است مقداری کره بادام زمینی یاکالباس یاآجیل یاشکلات داخل تله ها بگذارید،موش های خانگی عاشق این گونه مواد غذایی هستندوبه سرعت خود را به تله ها می رسانند.در هنگام تعویض آب ماهی های قرمز داخل تنگ منزلتان آب قبلی را نریزید،در عوض از آن برای آبیاری گلهاوگیاهان استفاده کنید،چون این آب سرشار از نیترات هاست که مزایای فوق العاده ای برای گیاهان در بردارند.

بوی دارچین دافع مورچهدفع مورچه با دارچین

از بین بردن مورچه در خانه

میخهاوپیچهاراقبل از استفاده روی یک قالب صابون بمالیدتا نرم شوندوبه راحتی داخل حفره ها قراربگیرند.برای زدودن آثار انگشت به جامانده روی اشیاء چوبی وقسمت های چوبی مکان هاکافی است به آرامی پاک کنیراروی آن قسمتها بمالید. برای بادوام کردن کفشهای چرمی مقداری مایع سیلیکلون روی آنها بمالید.) برای تمیز کردن مو و پرز حیوانات از روی البسه و مبلمان کافی است یک دستکش لاستیکی خیس را روی آنها بمالید.برای غیر قابل رویت کردن آثار فرو رفتگی روی بدنه مبلمان منزلتان از یک دستمال مرطوب یل اتو بخاراستفاده کنید فقط بیش از حد رطوبت به آن ندهیدوگرنه مکن است خراب شوند.

اگر می خواهید لباسهای قرمز رنگ به لباسهای دیگر رنگ روشن ندهند کافی است البسه قرمز رنگ را قبل از شستشو برای اولین بار داخل یک ظرف پر از سرکه قرار دهید.رای شستشوی بهتر البسه جین بار اول آنها را بدون استفاده از موادشوینده بشویید،سپس بعد از پشت ورو کردنشان اقدام به شستنشان با مواد شوینده کنید. از جوراب هاب پاره شده و بی استفاده برای مخافظت کردن از دو سر لوله های لامپهای استفاده کنید.) برای تمیز کردن دستهای کثیف و چرب در اثر استفاده از انواع روغن های موتور کافی است دستتان رابا مقداری روغن زیتون یا روغن مایع مخصوص پخت وپز به هم بمالید تا همه آثار ولکه های ناشی ازروغن موتور پاک شوند.

فواید مورچه در خانهدفع مورچه ها

فرار مورچه ها

در هنگام ریختن آب جوش یا هر مایع داغ دیگری درون لیوانها،یک عددقاشق چایخوری داخل لیئان قرار دهید تااحتمال شکستن آنها را به حداقل برسانید.) بیشتر خراشهای داخل فنجانها به علت ساییده شدن چنگال،چاقووقاشق به پوشش براق کننده وجلادهنده داخل این فنجانهای رنگی به وجود می آید.برای رفع آنها کافی است مقداری خمیر دندان روی مسواک یابرس کوچکی قرار داده وآن را روی قسمت های خراشیده داخل فنجانهابمالید.همچنین میتوانیدبزای سفیدکردن و برق انداختن ظروف و فنجانهای سفید رنگ،از مقداری از مقداری خمیر دندان سفیدکننده برای تمییز کردنشان استفاده کنید.

اگر اینه های هر قسمت از منزلتان خط و خش دار هستندبرای تمیز کردنشان از واکس مخصوص مبلمان استفادهکنید،به این ترتیب نه تنها خطوط و خش های روی آنهامحو خواهند شد بلکه واکس مثل یک لایه محافظتی ازاینه ها عمل خواهد کردوبه این شکل آینه ها گردوغبار کمتری به خود خواهند گرفت.

همشهری آنلاین   –  زوم لایف

گردآوری:
اخبار مرتبط:
خانه داری
بیشتر >
فرادرس