تزیین زیبای سالاد کالباس با خیار

اشتراک:
تزیین سالاد کالباس خانه داری
سالاد از آن دسته غذاهای متنوع هست که بسیار پر طرفدارهست. در این مجموعه تزیین سالاد کالباس و خیار را اموزش داده ایم در این سالاد تمام مواد غذای که برای یک وعده غذایی کامل مورد نیازهست ، وجود دارد. با ما همراه باشید .

سالاد غذایی است که از سبزیجات و میوه های خرد شده تهیه می شود و به آن سس اضافه می شود که می تواند غذایی مناسب برای وعده های غذایی باشد.برای تزیین سالاد کالباس  با ما در پرشین وی همراه باشید .

تزیین سالاد کالباس

همانطور که در تصاویر مشاهده می نمایید با استفاده از خیار می توانید گلی چنین زیبا درست نموده و بر روی ظرف سالاد کالباس زیبایی خیره کننده ای ایجاد کنید سالاد کالباس را می توان در کنار انواع غذاها استفاده کرد. حتی از این سالاد می توان به عنوان یک غذای خوشمزه نیز استفاده کرد. کالباس خود به تنهایی دارای طعم عالی و خوشمزه ای می باشد اگر شما از آن برای تهیه یک سالاد نیز استفاده کنید به طور حتم طعم بی نظیری خواهد داشت.

شما می توانید از کالباس برای انواع سالادهای ماکرانی و قارچ و… نیز استفاده کنید. در بازار و مغازه ها کالباس های متفاوتی وجود دارد که هر کدام از آنها دارای طعم متفاوتی می باشد. آماده سازی این سالاد نیز زمان بسیار کمی می برد به طوری که در یک ربع می توانید آن را حاضر کنید. در ادامه ی این پست یک روش آماده سازی این سالاد را آموزش داده ایم و یکی از ساده ترین روش های موجود در دستور پخت ها می باشد.

تزیین سالاد کالباسانواع سالاد

فواید مصرف سالاد

در روش دیگر می توانید بعد از اتمام این مراحل مواد حاضر شده را در قالب های مخصوص به صورت فشرده بریزید و داخل یخچال بگذارید تا سرد شود سپس در ظرف برگردانید و با سس، ماست چکیده و سبزیجات آن را تزئین کنید. حتی می توانید به طور دلخواه گوشت مرغ را به صورت نگینی درون آن بریزید. در این صورت طعم و کیفیت سالاد نیز افزایش می یابد.این سالاد بسیار شبیه به سالد الویه  می باشد و طعم آن نیز شبیه به سالاد الویه است چون مواد پایه آن نیز مثل هم هستند. شما باید در خرید کالباس و فرآورده هایی همانند آن به تاریخ انقضا آن توجه کنید زیرا ممکن است با گذشتن تاریخ انقضا باعث مسمومیت فرد شود.

کالباس های خشک را می توانید تا ۵ هفته داخل یخچال نگهداری کنید ولی بهتر است بعد از دو روز در فریزر نگه دارید. برای شناختن اینکه چه نوع کالباسی مناسب خرید است باید به چند نکته مهم توجه کنید. ۱- باید بسته بندی کالباس بدون حباب هوا باشد و پوست آن نیز براق باشد. ۲- اگر گوشت استفاده شده در کالباس و یا سوسیس کم باشد در زمان پخت کاهش حجم نمی دهد و چروک نمی شود. همه ی این موارد بستگی به کیفیت گوشت بکار رفته در کالباس می باشد.

تزیین خیارسفره ارایی

تزیین سالاد کالباس با خیار

۳- باید توجه کنید که در کالباس خرد نان، چربی و آرد کمتر استفاده شده باشد و بیشتر آن گوشت باشد زیرا در اینصورت کیفیت کالباس افزایش می یابد. رعایت تمام این نکات برای تهیه یک سالاد کالباس خوشمزه به شما کمک می کند. حال با ما برای درست کردن سالاد کالباس همره باشیدمتخصصین معتقدند که مصرف حداقل یک وعده سالاد در روز می توند سطح سلامتی شما را بهبود بخشد و از ابتلا به بیماریهای مزمن و حاد جلوگیری کند.

همچنین شما می توانید به ظرف سالاد خود ادویه، سبزیجات تازه یا خشک شده برای اینکه غذایی مغذی تر مصرف کنید، اضافه نمایید. این غذا که به سرعت نیز آماده می شود می تواند گلبول های قرمز خون را افزایش دهد و پروتئین کافی برای بدن را تامین نماید، در نتیجه انرژی بدن را افزایش می دهد. شما می توانید به سالاد خود لبو، کلم بروکسل، کلم کالی، کرفس، فلفل دلمه ای، اسفناج، کاهو پیچ، گوجه فرنگی، زیتون و سایر سبزیجات را اضافه کنید.

تبیان – پارس دی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
خانه داریبیشتر >
فرادرس