این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند

اشتراک:
این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند خانه داری
دکوراسیون داخلی امروزه یک دانش محسوب می‌شود. استفاده از این دانش در هر مکانی متفاوت است و به منظور خاصی صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .

دکوراسیون داخلی منزل  در واقع به طرز چیدن و انتخاب مناسب اسباب و وسایل داخلی خانه، اتاق‌ها، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، حمام و دستشویی مربوط می‌شود.هماهنگ سازی اجزای داخلی منزل برای بهبود زیبایی بسیار مهم است .با ما در پرشین وی همراه باشید .

دکوراسیون داخلی منزل

قاب پارچه‌ای قاب ‌عکس‌های کهنه را با کشیدن پارچه‌ای چرم‌مانند متنوع کنید. پارچه را کمی بزرگ‌تر از قاب در نظر بگیرید.روی قاب‌عکس چسب بمالید.آن را پشت پارچه قرار داده، بچسبانید.اضافه پارچه را پشت قاب ببرید و با فشار دادن در جای خود ثابت کنید.جای عکس را به شکل x ببرید.پشت قاب برده، چسب بزنید. گلدان رنگ شدهاز رنگ مخصوص شیشه (ویترای) برای تغییر ظاهر ساده گلدان‌های بلور استفاده کنید.طرح مورد نظررا با نوارچسب روی گلدان پیاده کنید.

رنگ‌های صورتی پررنگ، بنفش و نارنجی را انتخاب و با اسفنج روی قسمت‌های باقی‌مانده بزنید.از گلدان‌ها به صورت تک یایک مجموعه استفاده کنید.برای جلوه بیش‌تر، آن‌ها را جلوی پنجره یا داخل کابینت رنگ روشن قرار دهید. آینه کاشی شده قاب آینه را طبق فضای موجود رنگ کنید.دور آینه را دو ردیف کاشی ۲٫۵ سانتی‌متری بچسبانید.برای تزیین کاشی‌های سفید و ساده از رنگ‌ مخصوص سرامیک استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

رومیزی نمدی برای این رومیزی طرح‌دار، دو تکه نمد قهوه‌ای و نارنجی را مساوی هم ببرید.روی نمد قهوه‌ای دایره‌هایی در اندازه‌های مختلف کشیده، به همان صورت ببرید.نمد قهوه‌ای را رو قرار دهید.دو لایه را با چسب یا کوک دور لبه‌ها به هم وصل کنید. ساعت تخته سیاهاز این ساعت برای یادآوری کارها و گذاشتن پیغام‌های خود استفاده کنید.عقربه‌های یک ساعت چوبی را با دقت بردارید.سطح ساعت را رنگ مخصوص بزنید.قبل از وصل کردن عقربه‌ها بگذارید کاملا خشک شود.برای کشیدن اعداد و تصاویر از گچ استفاده کنید

روپایی ها معتقدند که برای رسیدن به خط پایان شما باید اول از همه بدانید که به کجا می روید. پس با در نظر گرفتن یک فضای کلی در ذهن خود از خانه‌ای که مطلوب شماست می توانید مراحل مختلف چیدمان دکوراسیون را انجام دهید.وقتی صحبت از خرید مناسب وسایل می شود معمولا خانم ها فکر می کنند باید اولین جایی که به آن مراجعه می کنند مغازه یا فروشگاه مبلمان باشد، اما بهتر است برای نقطه شروع فروشگاه مبلمان را انتخاب نکنید، زیرا اگر مبلمان خاصی نظر شما را جلب کند برای سایر انتخاب ها با محدودیت مواجه می شوید.

ترفندهای چیدمان دکوراسیونرومیزی نمدی

جدید ترین و شیک ترین طرح ها

درست است که شما نیاز به مبلمان دارید اما اگر انتخاب غلط داشته باشید در نهایت علاوه بر هدر رفتن هزینه، وقت و انرژی شما هم گرفته می شود. انتخاب های محدوده همیشه حس بدی به شما القا می کنند. پس همان طور که گفته شد یک نقشه کلی از دکوراسیون در نظر بگیرید و ببینید در کنار این مبل قرار است از چه نوع تلویزیون و میز تلویزیون و همچنین میزجلومبلی، پرده، فرش و وسایلی استفاده کنید. وقتی همه آنها را در ذهن مجسم کردید بعد اقدام به خرید کنید تا همه وسایل با ذهنیت قبلی و با خط مشی مشخص خریداری شوند.

حتما این وسایل را با توجه به متراژ و ابعاد فضایی که در اختیار دارید خریداری نمایید زیرا خرید مبلمان کوچکتر یا بزرگتر از فضای در دسترس باعث می‌شود که شما نتوانید چیدمان درست و اصولی در خانه داشته باشید و این اشتباه تا انتها ادامه خواهد داشت. اگر فکر می کنید که به خاطر سپردن طرح‌ها در ذهنتان کار دشواری است، کاغذ و قلم بردارید و نقشه کف خانه خود را روی آن به صورت دو بعدی بکشید و خیلی راحت با تعیین جایگاه قرارگیری وسایل یک ترسیمی از فضای خانه خود داشته باشید.حتی در صورت نیاز ابعاد اتاق و قسمت های مختلف را در این نقشه قید کنید تا همه چیز به صورت اصولی و درست پیش برود.

همشهری آنلاین  –  آف دکور

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
با تمیز کردن سرامیک خانه مشکل دارید؟ با تمیز کردن سرامیک خانه مشکل دارید؟

تمیز کردن سرامیک و کاشی کار سختی نیست و نیاز به دانش خاصی ندارد.های زیادی برای تمیز کردن کاشی های سرامیکی وجود دارد.در این مقاله ترفندهایی برای تمیز کردن سرامیک ، پاک کردن لکه های روی کاشی و سرامیک را فرا می گیرید.با ما همراه باشید .

طرز خشک کردن انجیر
برای میهمانی های تان قاشق و چنگال ها را اینگونه تزئین کنید
کدام رب سالم تر است بخریم رب خانگی یا کارخانه ای؟
شیرینی های تان را اینگونه تزیین کنید
روش کریستالیزه کردن میوه (میوه های قندی) در منزل
ویژگی دستمال کاغذی مناسب چیست
فوت و فن تهیهٔ یک ته ‌دیگ سیب زمینی عالی
مهارت های یک زن خانه دار
نکاتی که قبل از خرید پرده باید به آن توجه کرد
حس خوب خنکی، با این بستنی های خوشمزه
جلوگیری از کپک زدن سبزیجات
این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند
روش مناسب برای چیدن لباس در چمدان سفر
بهترین روش نگهداری گوشت چرخ کرده چیست؟
نکات کلیدی برای مرتب کردن کمد لباس
ایده هایی فوق العاده برای دکوراسیون داخلی
آموزش رسوب زدایی سردوش حمام
خرید گل و گیاه مناسب برای خانه ها و آپارتمان ها
آسیاب کردن فلفل