شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

راه حلی برای از بین بردن چروک پیراهن های پارچه ای

اشتراک:
از بین بردن چروک پیراهن خانه داری
جلوگیری از چروک شدن لباس کاملا به نوع شستشو و خشک کردن لباس بستگی دارد. بدون این که اتو در اختیار داشته باشید که در این قسمت این راهکارها را به شما معرفی می کنیم تا البسه شما صاف و بدون چروک شود.

ممکن است بنا به دلایل مختلفی اتو در دسترس شما نباشد، در این صورت می توانید از روشهای از بین بردن چروک لباس خود بدون نیاز به اتو اقدام کنید. ممکن است بنا به دلایل مختلفی اتو در دسترس شما نباشد، در این صورت می توانید از روشهای از بین بردن چروک لباس خود بدون نیاز به اتو اقدام کنید. برای
از بین بردن چروک پیراهن با ما در پرشین وی همراه باشید .

از بین بردن چروک پیراهن

وقتی که مردم شما را در یک پیراهن پارچه ای کاملا” مرتب و بدون چروک می بینند ، پیش خودشان فکر می کنند که شماحتما یک فرد منظم ، تمیز ، مرتب ، شیک و حرفه ای هستید، پس اگرلباستان کمی نامرتب به نظر می رسد ، وقت آن است که با استفاده از این روشها آن را صاف کنید.

از بین بردن چروک پیراهناز بین بردن چروک لباس بدون اتو

قدرت اتو

اتو کردن، کار بسیار کسل کننده ای است اما اگر می خواهید پیراهن شما تا آنجایی که امکان دارد مرتببه نظر برسد یک از بهترین راهها، استفاده از اتو است.اگر می خواهید کارتان سریعتر پیش برود ، زیر روکش میز اتوی خود یک فویل آلومینیومی قرار دهید.در واقع با این روش از یک قانون علمی ساده و ابتدائی برای سرعت بخشیدن به کارمان استفاده کرده ایم فویل حرارت اتو را منعکس می کند و باعث می شود که چروک از هر دوطرف پارچه محو شود.

راه حلی برای از بین بردن چروک پیراهن های پارچه ایرفع چین و چروک لباس‌ها

راز بخار

بی دلیل نیست که اتوهای دارای سیستم بخار ، کمی گرانتر از بقیه هستند.بخار دشمن چین چروک و قهرمان شماست ، مخصوصا” وقتیکه در سفر هستید.
وقتی می خواهید به سفر بروید با کمال دقت پیراهنتان را اتو می کنید و آن را در چمدان میگذارید اما وقتی آن را از چمدان خارج می کنید با کمال تعجب می بینید پیراهنتان آنقدر چروک شده است که انگار تمام شب را با آن خوابیده اید.

نحوه از بین بردن چروک البسه

پیراهنتان را پشت در حمام آویزان کنید ، سپس آب داغ را باز کنید.در حمام را ببنید و حدود ۱۰ دقیقه صبر کنید تا بخار آب همه فضای حمام را پر کند .سپس لباستان را در یک جای سرد آویزان کنیدتا خشک شود ، بعد با خیال راحت آن را بپوشید.روش پیشگیری آیا بهتر نیست هیچ وقت با مشکل چروک بودن پیراهنتان مواجه نشوید ؟جلوگیری از چروک شدن لباس کاملابه نوع شستشو و خشک کردن لباس بستگی دارد.

اگر مقدار زیادی لباس کثیف را یکجا جمع کنید و بصورت فشرده و بطور همزمان همه آنها راداخل لباسشویی بیندازید، مسلما” کارتان برای صاف کردن آنها سخت تر می شود.اگر لباسهایتان فضایی برای حرکت کردن نداشته باشند ،به هم پیچیده می شوند و درنهایت به شدت چروک می شوند.هر بار حجم کمی از لباسهایتان را داخل ماشین بیندازید و سعی کنید از آب سرد استفاده کنید و بلافاصله بعد از اینکه کار خشک کن به پایان رسید لباسهایتان را از آن خارج کنید .سپس آنها را خیلی مرتب و با دقت روی طناب آویزان کنید .اگر لباسهایتان را مچاله شده آویزان کنید ، صاف کردن آنها خیلی سخت می شود.

آفتاب

گردآوری:
اخبار مرتبط:
خانه داری
بیشتر >
فرادرس