روش مناسب برای چیدن لباس در چمدان سفر

اشتراک:
روش مناسب برای چیدن لباس در چمدان سفر خانه داری
روش درست بستن چمدان یکی از لازمه‌های مهم قبل از شروع هر سفری است. برای یک مسافرت خوب و بدون دردسر ما احتیاج به تمامی وسائل مود نیاز خود و لباس‌هایی راحت و کاربردی داریم.با ما همراه باشید.

برای بستن چمدان یک لیست وسایل سفر تهیه کنید و از روی آن لوازمتان را جمع کنید تا در سفر چمدان کوچکتر و مفیدتری داشته باشید و برای حمل آن دچار مشکل نشوید.
روش درست بستن چمدان  را در پرشین وی ببینید.

روش درست بستن چمدان

لوله کردن و پیچاندن لباس‌ها به مراتب راه حل مناسب تری نسبت به تا کردن آنهاست.چون این کار فضای بیشتری را در چمدان در اختیار شما قرار می‌دهد.همچنین این روش، از چروک شدن لباس‌ها در چمدان جلوگیری می‌کند و وقتی که به مقصد رسیدید، دیگر مجبور نخواهیدبود تمام لباس‌هایتان را دوباره اتو کنید.از لباس‌های بزرگ‌تر شروع کنید و آن‌ها را در ته ساک یا چمدانتان بگذارید.به منظور افزایش فضا، بزرگ تر‌ها را در ته ساک و لباس‌های کوچک‌تر را رو قرار می‌دهیم.

شلوار‌هایتان را از وسط به درازا تا کنید.سپس از انتهای شلوار شروع کرده و آن را به سمت بالا لوله کنید.حالا شلوارهای لوله شده را ته ساک بگذارید.تی شرت‌ها و بلوز‌ها را از وسط به درازا تا کرده و اگر امکانش هست دوباره از وسط یک تای دیگر بزنید.از قسمت پایین بلوز‌ها شروع کرده و آن را به سمت یقه بپیچانید.حالا بلوزهای لوله شده را در لایهٔ بعدی روی شلوار‌ها قرار دهید.لباس‌های زیر را هم روی لباس‌های تا و لوله شده قرار می‌دهیم.از وسط تا کنید و سپس آن‌ها را لوله کنید.

روش درست بستن چمداناصول صحیح چیدمان لباس

اموزش بستن چمدان

کت‌ها، پیراهن‌های مردانه و دیگر لباس‌های رسمی را روی لباس‌های لوله شده در چمدان بگذارید.لوله کردن و پیچاندن این لباس‌ها ممکن است باعث از شکل افتادن یقه یا قسمت‌های دیگر لباس شود.پس این گونه لباس‌ها را تا کرده و روی لباس‌های لوله شده قرار دهید.توجه: اگر می‌خواهید کفش‌هایتان را هم کنار لباس‌هایتان در چمدان بگذارید، می‌توانید از فضای موجود در داخل کفش‌ها هم استفاده کنید و لباس‌های رول شده کوچک را در آنجا قرار دهید.

وقتی لباسهایی که میخواهید ببرید را انتخاب کردید، نوبت به گذاشتن آنها در چمدان است. مهارت و هنر اصلی در بستن چمدان، دقیقا همین قسمت میباشد.برای آنکه بتوانید لباس های بیشتری را در چمدان خود قرار دهید، باید با ترفندهای تا کردن لباس آشنا شوید. لوله کردن لباس ها و کنار هم قرار دادنشان بصورت فشرده، موجب میشود حجم بیشتری لباس را بتوانید در چمدان قرار دهید. اما لوله کردن لباسها بیشتر به درد لباس های نازک و تابستانی میخورد.

 بستن صحیح چمدان برای سفر روش درست بستن چمدان

چیدن لباس ها

برای لباس های بافتنی و سنگین بهتر است به این روش عمل کنید: آنها را تا کرده و در کف چمدان بگذارید، سپس لباس های نازک را روی آنها بگذارید.لوله کردن لباس ها برای تی شرت ها، شلوار جین و در کل لباس هایی خوب است که چروک نمیشوند. اگر برای سفرتان لباس رسمی، پیراهن و لباس هایی که چروک میشوند، همراه دارید، بهتر است با دقت آنها را تا کرده و روی تمام لباس های دیگر قرار دهید تا آسیبی نبینند.

کرم ها، لوسیون ها و بطور کلی لوازم آرایشی بسیار جاگیر هستند و حجم زیادشان میتواند فضای بیشتری از چمدان را اشغال کند.اما قطعا از لوازم ضروری هستند و نمیتوان آنها را حذف کرد، پس راه حل چیست؟!بهتر است آنها را در ظرف های کوچک تر، به میزانی که در مدت سفر نیاز پیدا میکنید، بریزید تا حجم کمتری را بگیرند.فراموش نکنید برای آنکه خمیردندان، کرم ها و لوازم آرایش بر حسب اتفاق، لباس های داخل چمدان را کثیف نکنند، آنها را در کیسه های پلاستیکی قرار داده و در جیب های چمدان بگذارید.

سرخاب  –  سفرانه

گردآوری:
برچسب ها:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
با تمیز کردن سرامیک خانه مشکل دارید؟ با تمیز کردن سرامیک خانه مشکل دارید؟

تمیز کردن سرامیک و کاشی کار سختی نیست و نیاز به دانش خاصی ندارد.های زیادی برای تمیز کردن کاشی های سرامیکی وجود دارد.در این مقاله ترفندهایی برای تمیز کردن سرامیک ، پاک کردن لکه های روی کاشی و سرامیک را فرا می گیرید.با ما همراه باشید .

طرز خشک کردن انجیر
برای میهمانی های تان قاشق و چنگال ها را اینگونه تزئین کنید
کدام رب سالم تر است بخریم رب خانگی یا کارخانه ای؟
شیرینی های تان را اینگونه تزیین کنید
روش کریستالیزه کردن میوه (میوه های قندی) در منزل
ویژگی دستمال کاغذی مناسب چیست
فوت و فن تهیهٔ یک ته ‌دیگ سیب زمینی عالی
مهارت های یک زن خانه دار
نکاتی که قبل از خرید پرده باید به آن توجه کرد
حس خوب خنکی، با این بستنی های خوشمزه
جلوگیری از کپک زدن سبزیجات
این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند
روش مناسب برای چیدن لباس در چمدان سفر
بهترین روش نگهداری گوشت چرخ کرده چیست؟
نکات کلیدی برای مرتب کردن کمد لباس
ایده هایی فوق العاده برای دکوراسیون داخلی
آموزش رسوب زدایی سردوش حمام
خرید گل و گیاه مناسب برای خانه ها و آپارتمان ها
آسیاب کردن فلفل