یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

سوسک های ریزی را در آشپزخانه می بینم

اشتراک:
سوسک ریز آشپزخانه خانه داری
معمولا در داخل منازل شاهد وجود دو نوع سوسک مختلف هستیم که یکی از انواع سوسک ها با نام سوسک حمام شناخته شده و غالبا آنها را می توانید در سطح حمام مشاهده کنید. با ما همراه باشید .

دفع سوسک های ریز کابینت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.سوسک ها و تمامی موجودات موزی فکر بسیاری را به خود مشغول کرده اند و این حشرات آسیب های بسیاری بر سلامت انسان زده و به همین دلیل باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشید. برای از بین بردن سوسک ریز آشپزخانه  را در پرشین وی ببینید.

سوسک ریز آشپزخانه

حدود ۳ سال است که در اپارتمانی نوساز زنگی میکنم.مدتی است سوسک های ریزی را در آشپزخانه و گاهی دردستشویی میبینم.با سوسک کش های اسپری هم بر طرف نشدند.لطفا راهنمایی کنیدپاسخ : دوست عزیز این مشکلی است که خیلیاز خانواده ها با آن روبرو هستند.چون این مشکل از سالهای دور وجود داشته محققان نیز برای یافتن سم جدیدی که بتواند با این سوسکها مبارزه کند تلاش بسیار کرده اند.

تا آنجا که من می دانم بهترین سم برای از بین بردن این سوسکها، سمی به نام سم امحاء میباشد که حالت خمیری دارد و در تیوپ های مخصوص می باشد.البته این سم ها تا آنجا که من تحقیق کرده ام این نوع سم برای انسان ضرری ندارد.بنابراین شما می توانید این خمیر را به گوشه های کابینت ها و گاز و ….گذاشته و از ، از بین رفتن سوسکها مطمئن شوید.

سوسک ریز آشپزخانهسمپاشی سوسک ریز آشپزخانه

روش از بین بردن سوسک ریز کابینت

به نظر می رسد سوسکهای ریز آشپزخانه که برخی به آنها سوسک آلمانی، سوسک آمریکایی یا سوسک اسرائیلی (به خاطر ریشه کن نشدن آن) نیز می گویند با سوسک های حمام و توالت متفاوت است. آن سوسکها جسه درشتی دارند و رنگ آنها تیره است اما سوسک ریز آشپزخانه همیشه ریز است و رنگ آن نیز روشن می باشد. اما جالب است که سرعت آنها بسیار زیاد است و قبل از اینکه دست شما به آنها برسد از محل گریخته اند.

اما ما قصد داریم از نظر افراد مختلف استفاده کنیم و روشهای مختلفی برای کشتن این سوسکهای موذی بکار به شما معرفی کنیم. بهترین کار برای پیدا کردن روشهای از بین بردن سوسکهای ریز استفاده از تجربه دیگران است. ما در اینجا قصد داریم تجربه افراد مختلف برای ریشه کن کردن سوسکهای آشپزخانه را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم.این سوسک ها در ابتدا توسط یک سوسک ایجاد می شوند. ورود اولین سوسک به داخل آشپزخانه به معنی پر شدن کابینت ها از سوسک می باشد.

زیرا اولین سوسک پس از مستقر شدن در آشپزخانه اقدام به تخم ریزی می کند و پس از چند روز تعداد زیادی سوسک جدید سر از تخم بیرون می آورند. سوسک های جدید نیز پس از مدتی رشد می کنند و آنها نیز تخم ریزی می کنند و همین روال مجددا طی می شود و پس از مدتی آشپزخانه و کابینت ها تبدیل به لانه سوسک می شود.

کشتن سوسک های موجود در اتاقروش هایی برای نابودی سوسک

کشتن سوسک

رای این کار روشهای مختلفی ذکر شده که ما قصد داریم روشهای تست شده توسط افراد را بررسی کنیم. افرادی که این مشکل رو داشتن و موفق به حل آن شده اند و در این زمینه تجربه دارند. نظر برخی افراد درگیر این مشکل به این شرح است.از جمله روشهای ذکر شده توسط کاربران برای از بین بردن سوسک ریز کابینت و آشپزخانه استفاده از خمیر سوسک کش امحا است. افراد بسیاری که با سوسک ها دست و پنجه نرم می کرده اند از این خمیر استفاده کرده و برای از بین بردن این سوسک ها آن را به کار گرفته اند.

«آشپزخانه ما خیلی سوسک داشت و شب ها که از خواب بیدار می شدم شاهد چند سوسک روی کابینت ها بودم که مشغول قدم زدن بودن! هر چی هم که اونها رو می کشتیم بازم فردا جلوی چشممون ظاهر می شدن. از بس که سوسک کشتم و ظرف های تو کابینت رو شستم خسته شدم اما سوسک ها از رو نرفتن و باز هم هستن. اما بالاخره مجبور شدیم آشپزخانه را خالی کرده و کل کابینت ها و آشپزخونه رو سم پاشی کنیم. برای این کار از سم کشاورزی استفاده کردیم. با این کار بالاخره از شر سوسکهای ریز اسرائیلی در آشپزخانه راحت شدیم.

میهن سم  –  خانه پاک

گردآوری:
اخبار مرتبط:
خانه داری
بیشتر >
فرادرس