پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

طرز تهیه ی پیتزا با نان تست

اشتراک:
پيتزا با نان تست خانه داری
پیتزا نان تست یکی از انواع فینگرفودهای بین المللی خوشمزه است که با مواد متنوعی تهیه می شود، برای مشاهده این غذای خوشمزه با ما همراه باشید .

پیتزا غذایی است که تقریبا همه در دنیا آن را دوست دارند و البته به سبک هاب مختلف و با مواد گوناگون تهیه می شود. پیتزا با نان تست یکی از انواع غذاهای خوشمزه و فوری بین المللی است که با مواد بسیار متنوعی درست می شود، برای مشاهده آموزش کامل پیتزا با نان تست  با ما در پرشین وی همراه باشید .

 مواد لازم پیتزا با نان تست

قارچ =یک بسته متوسط

سوسیس بلغاری

فلفل دلمه ای= ۱ عدد

سیب زمینی =۱ عدد

رب =مقداری

پنیر پیتزا= ۱ بسته

نان تست= ۱ بسته

نمک فلفل پودر آویشن

طرز تهیه پیتزا با نان تست

سیب زمینی را کمی در روغن تفت میدهیم سپس سوسیس فلفل دلمه قارچ نمک و فلفل را اضافه کرده کمی تفت می دهیم رب را اضافه کرده مواد را همزده و از روی اجاق برمی داریم و روی نان های تست سس قرمز می زنیم مواد را روی نانها میریزیم سپس پنیر را روی آن ریخته کمی هم روی پنیر در صورت دلخواه پودر آویشن می ریزیم سپسبه مدتی که پنیر روی آن طلایی شود در فر قرار میدهیم سپس از فر بیرون آورده ومیل میکنید.این مقدار مواد برای ۲ نفر کافیست.

تست برای افراد دیابتی بسیار مفید است. زیرا میزان چربی و شاخص گلوکز در آن پایین است. در توضیح شاخص گلوکز باید گفت که میزان قندی است که پس از مصرف کربوهیدرات ها در واحد زمان در بدن ما آزاد می شود. برای افراد دیابتی مواد غذایی مفید هستند که میزان قند آن ها به تدریج در بدن آزاد شود. زیرا این افراد به نوسانات شدید قند خون حساس هستند و نان تست این نوسانات را کاهش می دهد.

پیتزا با نان تستانواع غذا بین المللی

فواید نان تست شده در رژیم غذایی

از طرفی میزان چربی کمتری هم دارد که برای افراد دیابتی مفید است.نان همواره مقداری چربی در خود دارد. اما این میزان در نان تست کمتر است. این خاصیت برای افرادی که چربی خون بالایی دارند و یا اضافه دارند مناسب است. برای اثرگذاری بر میزان چربی باید به صورت مداوم از نان تست استفاده کرد و با یک وعده تغییری حاصل نمی شود.

از فواید نان تست می توان درمان اسهال را نام برد. این نوع نان حجم مدفوع را افزایش می دهد و جلوی اسهال را می گیرد. در یک رژیم غذایی که برای درمان اسهال توسط برخی پزشکان توصیه می شود؛ ۴ نوع غذا وجود دارد که نان تست هم جز آن ها است. دیگر موارد موز، برنج و پوره سیب زمینی هستند.

خواص نان تست‌شدهفواید نان تست در سلامت بدن

فواید مصرف نان

از منابع مهم انرژی برای بدن می توان نشاسته را نام برد. بسیاری از مواد غذایی دارای نشاسته هستند. اما از فواید نان تست، این است که نشاسته دارد. اما شاخص گلوکز آن پایین است. نان تست باعث فراهم شدن انرژی زیادی برای بدن می شود و زمانی که در وعده صبحانه مصرف بشود انرژی طول روز را برای افراد فراهم می کند.

از فواید نان تست، طعم خوب و ترد آن است که طرفداران بسیاری دارد و با انواع خوراکی ها دیگر استفاده می شود. بسیاری از افراد هستد که نان های دیگر را دوست ندارند. اما نان تست را در همه وعده های غذایی ترجیح می دهند.در کنار تمام فوایدی که برای نان تست نام برده شد، تنها یک عیب را می توان در نظر گرفت و آن این است .

ویتامین B این نان کم است و اگر به صورت مداوم از آن استفاده می شود باید مراقب تامین این ویتامین در بدن خود باشید.نان تست با توجه به سلیقه و ذائقه شما کاربرد های بسیاری دارد. اما به عنوان راهنمای مصرف چند مورد از آن ها را برای شما بازگو می کنیم.

ویرگول  –  مجله اسنپ فود

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
خانه داری
بیشتر >
فرادرس