پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عید

اشتراک:
پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عید خانه داری
برای بسیاری از افراد جامعه پیش آمده است که در نزدیکی عید نوروز نمی دانند چه شیرینی برای عید مناسب است. ما پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عید اورده ایم با ما همراه باشید .

عید نوروز کم کم از راه می رسد. این روزها اکثر خانواده ها در فکر تهیه شیرینی و شکلات، آجیل و میوه برای پذیرایی از مهمانان عید نوروز هستند. پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عید را در این مجموعه جمع اوری کرده ایم با ما در پرشین وی همراه باشید .

پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عید

یکی از اقلام همیشگی خرید نوروز شیرینی است.شیرینی عید به طور معمول باید دارای دو ویژگی اصلی باشد: یکی اینکه ماندگاری طولانی داشته باشد چون لازم استدو تا سه هفته سالم و تازه باقی بماند (به همین دلیل است که مردم برای خرید شیرینی عیدشان بیشترسراغ شیرینی های خشک می روند و تولید شیرینی خشک در قنادی ها به ۷۵ درصد کل تولیدات شیرینی شانمی رسد) و دومین ویژگی شیرینی مناسب برای عید، ارزانی و سبکی آن است؛

چون تعداد زیادی مهمان در عیدنوروز به یک خانه رفت و آمد می کنند و صرفه با شیرینی های سبک و کوچک است که باخرید یک کیلوگرم از آنها بتوان از تعداد بیشتری مهمان پذیرایی کرد.

پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عیدخرید شیرینی عید

پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عیدبرای خرید شیرینی عید اول تصمیم بگیرید چه نوع شیرینی را دوست دارید وبه ذایقه مهمانانتان هم خوش می آید.از طرف دیگر، باید بدانید که چه شیرینی هایی در بازار موجود است و مهم تر از همه بودجه ایکه برای خرید شیرینی عید در نظر گرفته اید، چه قدر است.

به طور کلی می توانید شیرینی های عیدتان را از یکی از گروه های زیر و یا مخلوطی از آنها انتخاب کنید:) شیرینی های سنتی: باقلوا، قطاب، پشمک، لوزپسته، لوزبادام، لوزنارگیل، کیک یزدی، نان برنجی، نان نارگیلی، حاجی بادام، سوهانآردی، سوهان عسلی، سوهان خانی، نان نخودچی، پا درازی، کلمپه، باسلوق، زبان، پاپیونی، نان خرمایی کرمانشاهی.

راهنمای خرید شیرینی

کلوچه خرمایی)شیرینی های فانتزی: گل محمدی (دانمارکی)، ناپلئونی، تارت ها، پای سیب و مافین شکلاتی) شکلات ها و آبنبات ها:شکلات های فله ای و یا تخته ای، استاندارد و قابل اطمینان نیستند.اگر می خواهید شکلات و آبنبات را برای عید بخرید، به سراغ انواع بسته بندی شده بروید که علامت استاندارد

و پروانه ساخت داشته باشند.مارک های معتبر و شناخته شده شکلات و آبنبات بهترین انتخاب ها هستند.به عقیده کارشناسان تغذیه شکلات های مغزدار به دلیل حجم کمتر شکلات و وجود مغزها و دانه های روغنی انتخابمناسب تری هستند.

مدل شیرینی

برای نگهداری از شیرینی در ایام نوروز، روی شیرینی ها را با ورقه شفاف پلاستیکی بپوشانید با اینکار هم شیرینی ها تمیز و تازه تر می مانند و هم ظرف شیرینی زیباتر به نظر می رسدگاهیوقتی برای عیددیدنی می روید، شیرینی های خشک یا تر روی میز پذیرایی ساعت ها به حال خود رها میشوند و گرد و غبار و یا حتی حشرات روی آنها می نشیند و شیرینی ها را آلوده می کند.

برای رفع این مشکل، ورقه های شفاف پلاستیکی در بازار است که می توانید چند متر بخرید و روی شیرینی ها را با آ ن بپوشید.با این کار هم شیرینی ها تمیز و تازه تر می مانند و هم ظرف شیرینی زیباتر به نظر میرسد.

پیشنهادهایی برای خرید شیرینی عیدنکاتی در مورد خرید شیرینی عید

یکی اینکه ماندگاری طولانی‌ داشته باشد چون لازم است دو تا سه هفته سالم و تازه باقی بماند به همین دلیل است که مردم برای خرید شیرینی عیدشان بیشتر سراغ شیرینی‌های خشک می‌روند و تولید شیرینی خشک در قنادی‌ها به ۷۵ درصد کل تولیدات شیرینی‌شان می‌رسد و دومین ویژگی شیرینی مناسب برای عید، ارزانی و سبکی آن است؛چون تعداد زیادی مهمان در عید نوروز به یک خانه رفت و آمد می‌کنند و صرفه با شیرینی‌های سبک و کوچک است که با خرید یک کیلوگرم از آنها بتوان از تعداد بیشتری مهمان پذیرایی کرد.

آفتاب – تبیان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی