سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

باور کنید چیپس و پفک مضر است !

اشتراک:
باور کنید چیپس و پفک مضر است ! مهارت های زندگی
امتحانی ساده برای اینکه باور کنید چیپس و پوفک مضر است ! آیا می دانید بنا به گفته کارشناسان و پزشکان حوزه تغذیه و سلامت، شما وقتی سیب زمینی را بصورت پخته از آتیش بیرون می آورید و نوش جان می کنید حدود یک ساعت طول می کشد تا در معده هضم شود؟ این در […]

امتحانی ساده برای اینکه باور کنید چیپس و پوفک مضر است !

آیا می دانید بنا به گفته کارشناسان و پزشکان حوزه تغذیه و سلامت، شما وقتی سیب زمینی را بصورت پخته از آتیش بیرون می آورید و نوش جان می کنید حدود یک ساعت طول می کشد تا در معده هضم شود؟ این در حالی است که سیب زمینی آب پز ظرف ۴ ساعت هضم می شود و سیب زمینی سرخ کرده ظرف ۱۲ ساعت نصفش هضم و نصفش از طریق معده اخراج می شود. حال تصور کنید پدر مادرهایی که کودکان خردسالشان چیپس می دهند و شبا هنگام طفل موقع خواب باید صد دفعه این پهلو و آن پهلو شود تا در آخر سم حاصل از این چیپس جذب بدنش شود.

چرا پفک مضر است؟

اما در مورد اینکه چرا پفک مضرر است برای شما یک آزمایش ساده انجام خواهیم داد …پفک را با آب خیس کنید و با شصت دستتان آن را به سرامیک آشپزخانه بچسبانید. بعد از ۸ ساعت عمرا” بتونید این پفک خشک شده را از دیوار بکنید. باید کلی کاردک و چاقو بزنید تا کنده شود. حالا حساب کنید این پفک با بزاق چسبنده خیس می شود و وارد دیواره معده می شود… حال تکلیف دستگاه گوارش چه خواهد بود؟

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
مهارت های زندگی
بیشتر >
آرون گروپس